Atletico – Deportivo 2:0 (koniec) | Sevilla – Granada 5:1 (koniec) | Córdoba – Villarreal 0:2 (koniec)
Valencia – FC Barcelona 0:1 (koniec)
Atletico Madryt
2:0 (1:0)
Deportivo La Coruña
Niedziela 30.11.2014, 12:00 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocję z Ligą Hiszpańska na Lajfy.com! Przed nami szlagierowy pojedynek Valencii z Barceloną! (13:51:41)

Atletico Madryt bez niespodzianek pewnie pokonuje niżej notowanego rywala. Podopieczni Diego Simeone od pierwszej do ostatniej minuty dominowali na boisku i najmniejszym nakładem sił pokonali Deportivo La Coruna.

Występ Cezarego Wilka nie można zaliczyć do udanych. Polak podporządkował się reszcie zespołu i był zaledwie statystą w dzisiejszym pojedynku.

90+2

90+1
    Długie podanie w kierunku napastników Deportivo z łatwością zostaje przejęte przez defensorów Atletico.

90
    Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza dodatkowe dwie minuty.

90
    Prostopadłe podanie w kierunku Cerciego. Włoch wychodził na dobrą pozycje, jednak został złapany na pozycji spalonej. Sędzia przerwał akcję gospodarzy.

89
    Rajd z własnej połowy Rodrigueza zatrzymany wślizgiem, piłka ląduje za linią boczną boiska. Gra szybko zostaje wznowiona wyrzutem z autu. Atletico konstruuje jeden z ostatnich ataków w tym spotkaniu.

88
    Dośrodkowanie z narożnika boiska niedokładne. Piłkę ze spokojem przechwytuje zespół gospodarzy.

87
    Jose Rodriguez podejmuję fatalna decyzję i uderza bardzo niecelnie. Jednak wydaje się, że piłka po drodze odbija się jeszcze od rywala.

86
    Piłka przypadkowo spada pod nogi Sidneia. Defensor gości decyduję się na strzał, Moya na raty broni jego uderzenie.

85
    Cuenca odważnie ruszył w stronę bramki rywala. Jednak na 25. metrze na wślizgu zatrzymuje go Diego Godin.

84
    Gospodarze ze spokojem wymieniają między sobą podania na połowie rywala. Deportivo jest już bezradne.

83
    Moya z łatwością łapie dośrodkowanie z lewej strony boiska. Piłka w posiadaniu gospodarzy.

82
    Juanfran z łatwością przeczytał podanie Jose Rodrigueza. Atletico wyprowadzało kontrę, która zakończyłą się niepowodzeniem. Po stracie piłki w środku pola faulem powstrzymana zostaje akcja gości.
    Minimalnie niecelne uderzenie Rodrigueza.

81
    Piłkę w pole karne dośrodkował Jimenez, ta została wybita zbyt krótko przez Laure. Do futbolówki dopadł Rodriguez, uderzenie Urugwajczyka przelatuje tuż koło lewego słupka bramki!

80
    Alesio Cerci po zespołowej akcji od wrócił się z futbolówką po przyjęciu i zdecydował się na uderzenie. Próba zawodnika Atletico po nogach rywala zostaje złapana przez golkipera Deportivo.

79
    Cerci z prawej strony złapany na pozycji spalonej przez sędziego liniowego. Gra zostanie wznowiona przez Fabricio ze stałego fragmentu gry.