Atletico – Deportivo 2:0 (koniec) | Sevilla – Granada 5:1 (koniec) | Córdoba – Villarreal 0:2 (koniec)
Valencia – FC Barcelona 0:1 (koniec)
Cordoba CF
0:2 (0:1)
Villarreal CF
Niedziela 30.11.2014, 19:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Hiszpańska LaLiga

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (20:56:00)

Po stojącym na niezłym poziomie meczu Villareal przywozi z Cordoby trzy punkty! Choć to gospodarze stworzyli sobie więcej podbramkowych sytuacji, lepszą skutecznością wykazali się przyjezdni. W 24. minucie wynik meczu otworzył Vietto, a na 20 minut przed końcem prowadzenie "Żółtej łodzi podwodnej" podwyższył Uche.

90+3

90+2
    Mocny strzał Ekenga, piłka nie zmierzała nawet w światło bramki.

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Zbyt mocnego dośrodkowania nie zdołał przeciąć Fede, znów nic nie wyszło z akcji Cordoby.

89
    Dośrodkowanie na głowę Ghilasa, uderzenie Algierczyka zostało jednak zablokowane.

88
    Na własnej połowie faulowany Ekeng, kontratak Cordoby powstrzymany.

86
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Carlos Caballero zastępuje Borję Garcię.

85
    Wrzutka na głowę Bruno, z jego uderzeniem poradził sobie jednak Carlos.

84
    Rzut wolny dla Villarealu, za chwilę dośrodkowania spróbuje Trigueros.

81
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła zablokowane, za chwilę piłkarze Cordoby wykonają rzut rożny.

78
    Boisko opuszcza Rukavina, którego zastępuje Trigueros.

77
    Po uderzeniu Campabadala tor lotu piłki przeciął jeszcze Borja Garcia, futbolówka mimo to nie zmierzała jednak w światło bramki.

75
    Na trybunach zasiadło dziś 15 998 kibiców.

73
    Mocne uderzenie Gaspara sprzed pola karnego, piłka wpada jednak w rękawice Carlosa!

72
    Jaume Costa pojawia się na placu gry, boisko opuszcza zaś Cherysev.
    UCHE - 0:2

71
    Gol dla Villarrealu!
    Ależ niespodziewanie padła ta bramka dla gości! Z rzutu rożnego piłkę zbyt lekko dośrodkował Jonathan dos Santos, tor jej lotu końcówką buta przeciął jednak IKECHUWKU UCHE, który ku zaskoczeniu wszystkich skierował futbolówkę przy samym słupku do bramki!