Empoli – Genoa 2:0 (koniec) | Udinese – Cesena 4:2 (po dogrywce)
4:2 (2:1)
AC Cesena
Środa 03.12.2014, 21:00 • Udine, Friuli • Puchar Włoch
    To wszystko ze stadionu Friuli w Udine. Dziękuje za uwagę.

Po niezłym spotkaniu Udinese pokonuje Cesene 4:2 i awansuje do 1/8 finału Pucharu Włoch. W dogrywce nie było już żadnych wątpliwości. Goście byli w stanie się bronić przez ostatnie 30 minut regulaminowego czasu gry, dłużej już jednak nie dali rady. Udine wykorzystało przewagę i zdobyło dwie bramki ostatecznie zwyciężając 4:2. (23:29:35)

120

120
    Z niego nie wynikło nic ciekawego.

119
    Udine jeszcze rusza z jednym atakiem po którym wywalcza na prawej stronie rzut rożny.

117
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Udinese.

116
    Goście się jednak jeszcze nie poddają, wychodzą z atakiem po którym wywalczają na lewym skrzydle rzut wolny.

114
    Gol dla Udinese!
    Bramkę zdobył CYRIL THEREAU.

Co się jednak odwlecze to nie uciecze! Udinese zdobywa czwartego gola i wygląda na to, że zapewnia sobie awans do ćwierćfinału! Po zagraniu ze skrzydła na 11 metrze piłka trafiła do CYRILA THEREAU, a ten precyzyjnym uderzeniem po ziemi umieścił futbolówkę w siatce!

111
    I była doskonała szansa! W polu karnym piłka trafiła do Fernandesa, ten oddał ją do Kone, który natychmiast uderzył, doskonałą interwencją popisał się jednak Agilardi i chwycił piłkę!

110
    Gospodarze naciskają szukają już spokojnego prowadzenia, goście zepchnięci we własne pole karne.

107
    Druga połowa dogrywki zaczyna się jak pierwsza. Udinese ruszyło z atakiem. Przed polem karnym piłka trafiła do Pinziego ten oddał uderzenie, został jednak zablokowany.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Pierwsza cześć dogrywki za nami. Udinese zdobyło w nich upragnione trafienie i jest blisko awansu do ćwierćfinału. Goście mają kwadrans na uratowanie sytuacji.

105+1
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

105+1
    Po centrze z wolnego w polu karnym górą są jednak defensorzy Ceseny.

105+1
    Jeszcze w doliczonym czasie gry ruszyło Udinese i wywalczyło na lewym skrzydle rzut wolny. Pasquale brzydko faulował Cazzola i słusznie został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

105
    Arbiter dolicza minutę do pierwszej części dogrywki.

103
    Brzydki faul Capelliego i mamy kolejną żółtą kartką.

103
    Ostatnia zmiana w Udine. W miejsce Fernandesa na boisku pojawia się Kone.

Kamil Marut

Gole: 20. Allan, 44. Fernandes, 100. Evangelista, 114. Thereau – 4. Djuric, 55. Succi

Kartki:   54. Danilo (UDI), 69. Bubnijc (UDI), 82. Allan (UDI), 88. Fernandes (UDI) – 90. Krajnc (CSN), 95. Djuric (CSN), 103. Capelli (CSN), 105+1. Cazzola (CSN)   61. Volta (CSN)

Udinese Calcio: Scuffet-Belmonte, Danilo,Bubnjic, Pasquale, Guilherme (71' Thereau), Allan, Pinzi, Piris (85' Evangelista) ,Bruno Fernandes (103' Kone), Geijo

Rezerwowi: Brkic, Meret- Wague, Widimer, Heutaux, Hallberg, Jadson, Kone, Di Natale, Zapata, Thereau, Evangelista

AC Cesena: Agliardi- Capelli, Volta, Krajnc, Mazzotta, Valzania (48' Cazzola), De Feudis, Coppola, Tabanelli (46' Defrel), Succi (70' Lucchini), Djuric

Rezerwowi: Leali, Bressan- Nica, Lucchini, Magnusson, Renzetti, Cascione, Cazzola, Ze Eduardo, Rodriguez, Garritano, Defrel