Sevilla – Sabadell 5:1 (koniec) | Deportivo – Malaga 1:1 (koniec) | L’Hospitalet – Atletico 0:3 (koniec)
Granada – Córdoba 1:0 (koniec) | Huesca – FC Barcelona 0:4 (koniec)
Sevilla FC
5:1 (1:1)
CE Sabadell FC
Środa 03.12.2014, 20:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla • Puchar Hiszpanii

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (21:47:56)

Ani minuty nie doliczył arbiter do drugiej połowy tego spotkania! Ostatecznie Sevilla pokonuje Sabadell w stosunku aż 5:1, co w dwumeczu oznacza rezultat 11:2! Najlepszym zawodnikiem tego spotkania był bez wątpienia Iago Aspas, który między 59. a 61. minutą skompletował klasycznego hattricka.

90

89
    Indywidualnej akcji spróbował Juanito, skuteczną interwencją w okolicach własnego pola karnego popisał się Arribas.

87
    Mocny strzał Deulofeu zablokowany, od bramki rozpocznie Nautez.

85
    Faul Yeraya na Aspasie, od rzutu wolnego rozpocznie Sevilla.

83
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Tena zastępuje Cotana.
    Gerard DEULOFEU - 5:1

81
    Gol dla Sevilli!
    Rzut rożny dla gości sprokurował kontrę Sevilli, która zakończyła się bramką! GERARD DEULOFEU otrzymał piłkę na prawym skrzydle, ściął do środka i mocnym strzałem pokonał Nauteza! W dwumeczu Sevilla prowadzi już 11:2!

78
    W starciu z Juanito poszkodowany Navarro, od rzutu wolnego Sevilla.

76
    Strzelca pierwszej bramki w tym spotkaniu zastępuje Juan Munoz.

75
    Ostatnia zmiana wśród przyjezdnych, Cabrerę zastępuje Marquitos.

74
    Od razu na indywidualną akcję zdecydował się Deulofeu, zakończyła się ona jednak stratą piłki.

72
    Gerard Deulofeu zastępuje żegnanego brawami Reyesa.

67
    Druga zmiana w szeregach gości, Lucas Porcar zastępuje strzelca bramki – Collantesa.

66
    Znów zamieszanie w polu karnym Sabadell, Reyes nie dał rady wepchnąć piłki do bramki.

Adam Delimat

Gole: 35. Gameiro, 59. Aspas, 60. Aspas, 61. Aspas, 81. Deulofeu – 22. Collantes (kar.)

Kartki:   22. Kolodziejczak (SEV) – 15. Hidalgo (SBD), 32. Cabrera (SBD), 37. Tanabe (SBD), 57. Eguaras (SBD)

Sevilla FC: Rico – Figueiras, Arribas, Kolodziejczak, Navarro – Cristoforo, Cotan, Reyes (72. Deulofeu), Suarez – Aspas, Gameiro (76. Munoz)
    Zmiany: Deulofeu, Munoz, Luismi, Carlos Fernandez, Barbosa, Mode, Tena

CE Sabadell FC: Nautez – Medina, Crespi, Kiko Olivas, Espasandin – Eguaras, Hidalgo (60. Yeray), Tanabe, Cabrera (75. Marquitos), Collantes (67. Porcar) – Juanito
    Zmiany: De Navas, Carlos Hernandez, Porcar, Marquitos, Yeray, Cristian, Ernest Forgas

Sędziowie: Jesus Gil – Angel Nevado, Miguel Martinez

1. mecz: Sabadell - Sevilla 1:6