Arsenal – Southampton 1:0 (koniec) | Chelsea – Tottenham 3:0 (koniec) | Everton – Hull 1:1 (koniec)
Sunderland – Man City 1:4 (koniec)
Sunderland A.F.C.
1:4 (1:2)
Manchester City
Środa 03.12.2014, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje sportowe na portalu Lajfy.com! (22:39:21)
    Manchester City pokazał dziś miejsce w szeregu zespołowi z Sunderlandu. Podopieczni Manulea Pellegriniego bo bardzo dobrych zawodach mimo wielu ubytków w składzie gładko i dość wysoko pokonuje rywala. Kolejne bardzo dobre zawody w barwach City zagrał Sergio Aguero, który pokazuje, że gdy jest zdrowy jest jednym z najlepszych zawodników na świecie!

90+3

90+3
    Piłka wędrowała jak po sznurku, ta w końcu wylądowała pod nogami Jamesa Milnera. Anglik uderza po długim rogu, jednak bardzo niecelnie.

90+2
    Dośrodkowanie z lewej strony zostaje w porę zablokowane. Piłka po rykoszecie przelatuje całe pole karne, piłkę jednak zgarniają zawodnicy Manchesteru.

90+1
    Frank Lampard zdecydował się na strzał z blisko 30. metrów. Uderzenie pomocnika Manchesteru City przelatuje wysoko nad bramką. Gra zostanie wznowiona z piątego metra.

90
    Sędzia przedłuża spotkanie o dodatkowe trzy minuty.

89
    Jesus Navas otrzymał piłkę z lewej strony boiska. Zbiegł z z nią do środka pola szukając pozycji do oddania strzału. Hiszpan uderza ze skraju pola karnego. Piłka szybuje wysoko nad bramką rywala.

88
    Stratę zaliczają na połowie rywala gospodarze. Manchester z powrotem w posiadaniu piłki, podopieczni Manuela Pellegriniego nie śpieszą się z rozgrywaniem akcji ofensywnej.

86
    Sędzia na chwile przerwał spotkanie. Gra zostaje wznowiona rzutem sędziowskim, piłka w posiadaniu zespołu Sunderlandu.

85
    Rolę na boisku się odwróciły, gra toczy się pod dyktando gości. Manchester kontroluję końcówkę spotkania.

84
    Gospodarze od dłuższego czasu rozgrywają piłkę na własnej połowie. Gra powoli przenosi się bliżej bramki rywala.
    Jose Pozo debiutuję dziś w barwach Manchesteru City na boiskach Premier League.

83
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Nasri, na boisku pojawia się Pozo.

82
    Clichy fatalnie zagrywa wzdłuż bramki rywala. Piłkę przechwytują zawodnicy Sunderlandu.

81
    Goście nie śpieszą się z rozgrywaniem akcji ofensywnej. Grają bardzo statycznie powoli rozgrywają piłkę na połowie rywala.

80
    Hart ze spokojem broni to nieczyste uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka w posiadaniu przyjezdnych.

79
    Boyata odważnym wejściem zatrzymuje Altidore. Piłka zostaje wybita na rzut rożny przez obrońcę City.