Bastia – Évian TG 1:2 (koniec) | Guingamp – Caen 5:1 (koniec) | Metz – Bordeaux 0:0 (koniec)
Montpellier – Saint-Étienne 0:2 (koniec) | Nice – Rennes 1:2 (koniec) | Lille – PSG 1:1 (koniec)
Montpellier HSC
0:2 (0:2)
AS Saint-Étienne
Środa 03.12.2014, 19:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Ostatecznie Montpellier grając w przewadze jednego zawodnika nie dał rady nawet strzelić bramki przyjezdnym. Widać, kto w tym sezonie będzie królował. (20:50:55)

90+3

90
    Sędzia postanowił, że ten mecz potrwa jeszcze przez przynajmniej trzy całe minuty. Raczej niewiele one wniosą w kwestii wyniku.

88
    Gradel w pojedynkę chciał wejść w pole karne rywali i uderzyć na bramkę. Ta sztuka mu się nie udała, ale zaoszczędził kilka cennych sekund.

86
    Dośrodkowanie bardzo głębokie z rzutu wolnego padło łupem Ruffiera, który po chwili jednak puszcza futbolówkę! Ta w tłumie zostaje kopnięta tak, iż na ich szczęście przechodzi tylko obok słupka!

84
    Gra jakby się teraz uspokoiła. Nawet specjalnie gospodarze nie szukają już tylu okazji podbramkowych, co chociażby pięć minut temu.

82
    Corgnet kończy zawody, a czas na Perrina w AS Saint-Étienne.

80
    Fatalna centra z lewej strony, ale tym razem nie bawił się Pogba i wybija to na korner. Teraz pozostaje im się jedynie bronić i utrzymać wynik.

78
    Niebezpieczne wtargnięcie w nogi rywala i Diomande automatycznie zostaje usunięty z boiska!

78
    Wydawało się, że Camara zdąży do podania od swojego partnera, ale niemal na styku spotyka się z niemiłą niespodzianką. Jest Ruffier.

77
    Faul na Lemoine i zawodnik wstający z boiska jeszcze depcze łydkę zawodnika AS. Ostatecznie mamy tylko rzut wolny.

75
    I po zamianach dla AS. Lemoine za Cohade zdaniem trenera.

73
    Kapitalnie teraz Corgnet przechodzi golkipera gospodarzy i gdy nie ma co zrobić z piłką, oddaje do tyłu do Gradela! Ten puszcza piłkę kanałem!

72
    Zmiana dla AS. Gradel zastąpi dziś van Wolfswinkela.

70
    Centra z narożnika zostaje wybita szybko na kolejny narożnik. Druga próba natomiast kończy się na dwukrotnej próbie strzału, ale mamy dobrą blokadę.

68
    Wejście znanego z gry w barwach BVB napastnika i to za defensora oznacza, że szkoleniowiec będzie chciał postawić wszystko na jedną kartę.

67
    Kolejna zmiana u gospodarzy. Barrios za Tiene.

66
    Mollo na lewej flance walczył przeciwko dwójce defensorów i przegrał już z pierwszym. Wywalczył jednak aut dla swojej ekipy.

Gole: 23. Pogba, 43. Baysse

Kartki:   29. Marveaux (MON), 63. Deplagne (MON) – 27. Diomande (SET)   78. Diomande (SET)

Montpellier HSC: Pionnier – Tiene (67' Barrios), El Kaoutari, Hilton, Deplagne – Mounier, Martin, Marveaux (46' Bakar), Sanson – Berigaud, Camara

Rezerwowi: Bakar, Barrios, Congre, Dabo, Lasne, Ligali, Saihi

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile, Pogba, Brison, Baysse – Cohade (75' Lemoine), Diomande – Mollo, Corgnet (82' Perrin), Monnet-Paquet – van Wolfswinkel (72' Gradel)

Rezerwowi: Bamba, Gradel, Lemoine, Moulin, Perrin, Suljić, Tabanou

Sędziowie: Olivier Thual