Bastia – Évian TG 1:2 (koniec) | Guingamp – Caen 5:1 (koniec) | Metz – Bordeaux 0:0 (koniec)
Montpellier – Saint-Étienne 0:2 (koniec) | Nice – Rennes 1:2 (koniec) | Lille – PSG 1:1 (koniec)
Lille OSC
1:1 (1:1)
Paris Saint-Germain
Środa 03.12.2014, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Kibice Lille mogą być zadowoleni z gry swojej drużyny! To spotkanie oglądało się z przyjemnością! Gospodarze wyrwali cenny punkt paryżanom! PSG nie wykorzystuje szansy na wskoczenie na fotel lidera. To wszystko na dziś! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (22:53:41)

90+2

90+2
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w ostatnich sekundach meczu, ale przewinienie Rozehnala! Tu już nic się nie zmieni!

90+1
    Lucas pociągany za koszulkę przez Mavubę przy próbie wyprowadzenia kontrataku.

90
    Sędzia doliczył dwie dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Dośrodkowanie z narożnika, ale sędzia główny dopatrzył się zagrania piłki ręką Lucasa. Gra przerwana i od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

89
    Znów Lucas! Ależ sił ma ten chłopak! Z problemami Enyeama! Dodatkowo Lucas zderzył się głowami z Corchią i mamy chwilę przerwy w grze.

88
    Maxwell aktywnie w ofensywie. Ba! Nawet wpadł w pole karne, ale powracający Origi zatrzymał zapędy defensora z Paryża.

87
    Końcowe minuty tego widowiska. Czy któraś z drużyn przechyli korzyść zwycięstwa na swoją stronę?
    Czas pokaże...

86
    Fatalne dośrodkowanie, zbyt płaskie i zagrożenie oddalone. Przy piłce utrzymują się gospodarze na własnej połowie.

85
    Kolejna szansa dla paryżan z rzutu wolnego. Do bramki Enyeamy nieco ponad trzydzieści metrów. Lucas gotów do wrzucenia piłki w pole karne.

84
    Ostatnia roszada w Lille staje się faktem. Frey na ostatnie minuty spotkania!

83
    Uderzenie prostym podbiciem Bahebecka, ale w momencie strzału był zbytnio odchylony i futbolówka powędrowała wysoko nad bramką.

83
    Bahebeck wraca na murawę po kontuzji. Matuidi kończy udział w dzisiejszych zawodach.

81
    Przepiękne uderzenie Davida Luiza i piłka mija bramkę gospodarzy o dobre pół metra! Nieźle to wyglądało.

80
    Matuidi i... zostaje powalony blisko pola karnego! Stały fragment gry dla PSG i szansa na bezpośredni strzał na bramkę Enyeamy.

78
    PSG wrzuciło szósty bieg! Pastore podał do Lucasa, a ten uciekł rywalom i oddał strzał z ostrego kąta! Z problemami piłkę przed siebie paruje Enyeama!

77
    Indywidualnie Cavani! Ładnie się zastawił, a po chwili uderzył po ziemi w sam środek bramki. Enyeama nie miał problemów z przechwyceniem piłki.