Borussia M. – Hertha 3:2 (koniec) | Hannover – Wolfsburg 1:3 (koniec) | Stuttgart – Schalke 04 0:4 (koniec)
FC Koln – Augsburg 1:2 (koniec) | Paderborn – Freiburg 1:1 (koniec) | Bayern – Bayer 1:0 (koniec)
Hannover 96
1:3 (1:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 06.12.2014, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

90+2
    Kolejna kartka, tym razem dla Sakaia. Na tym kończy się dzisiejszy mecz, ponieważ arbiter gwiżdże po raz ostatni!

88
    Schodzi jeden z lepszych zawodników tego meczu – Perisić! Wbiega na murawę Schäfer. Czyżby kolejny rezerwowy, który wpisze się na listę strzelców?
    Maximilian ARNOLD - 1:3

85
    Gol dla Wolfsburgu!

Pozamiatane! Trener Wolfsburga ma niebywałego nosa do zmienników! Tym razem na listę strzelców wpisuje się MAXIMILIAN ARNOLD, który po doskonałym podaniu chyba wyjaśnia sprawę zwycięstwa! A kto notuje trzecią asystę? No oczywiście Perisić!

83
    De Bruyne przeszkadzał przeciwnikowi w rozegraniu akcji i mamy kolejną kartkę w tym meczu. W dodatku Hannover ma stały fragment gry, z którego może coś wyniknąć.

82
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Vieirinha, na boisku pojawia się Arnold.

74
    Artur Sobiech melduje się na boisku! Polak zmienia Gülselama! Życzymy bramki Artur!

71
    Pierwsza żółta kartka idzie na konto Marcelo, który wykosił zawodnika przy linii bocznej.
    Bas DOST - 1:2

69

Idealne wejście w mecz BASA DOSTA, który dostaje podanie na głowę od Perisicia, który notuje już drugą asystę w tym meczu! Grzechem byłoby niewykorzystanie takiej sytuacji – Wolfsburg znów na prowadzeniu a Hannover musi gonić wynik!

68
    Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Bittencourt zmienia Brianda, natomiast Prib wbiega za Kiyotake.

66
    Słaby mecz w wykonaniu Ivicy Olicia, który już opuszcza boisko. W jego miejsce wbiega Dost.

65
    Fantastyczna akcja Hannoveru! Kapitalne wycofanie piłki w wykonaniu Kiyotake, mocny strzał broni Benaglio i to właśnie dzięki niemu nie ma zmiany wyniku!
    JOSELU - 1:1

45+1
    Gol dla Hannoveru!

Jednak mamy zmianę wyniku w ostatniej minucie pierwszej połowy! Świetne podanie Brianda prosto na głowę JOSELU, który szczupakiem ładuje futbolówkę do bramki! Radość w Hannoverze i na tym kończy się pierwsza połowa!

45
    Schulz ładnie wybiegł za linię obrońców i mógł zmylić Benaglio świetnym strzałem! Niestety i to uderzenie spada obok bramki, a okazja była świetna i bramka byłaby także pięknej urody!

17
    Rzut rożny dla Wolfsburga. Z dośrodkowania nic nie wynikło, ale Olić zamknął akcję strzałem z kilku metrów! Zieler popisuje się świetną paradą i paruje piłkę na korner!
    Kevin de BRUYNE - 0:1

4

Ależ początek spotkania! KEVIN DE BRUYNE wybiega za linię obrońców nie "paląc" akcji i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pozostało mu nic innego, jak wpakować piłki do siatki! Kapitalne minuty i już bramka!

3
    Benaglio ratuje Wolfsburg przed utratą bramki! Świetna okazja dla gospodarzy po akcji w polu karnym Kiyotake! Była jeszcze szansa do dobitki na pustą bramkę, ale tutaj popisał się jeden z obrońców, który wybił futbolówkę na rzut rożny!