Czwartek 11.12.2014, 18:15 • Audi Arena, Györ • Mistrzostwa Europy kobiet

Teraz Kudłacz ukarana minutami. 9 kara Polek. (28:25)

56
    Koniec meczu dla Stachowskiej, niestety (27:25)

56
    Trzecia kara dla Stachowskiej, wykluczenie. Tylko gdzie tu był faul? Sędziowie chyba nie lubią naszych ładnych dziewczyn! (26:24)

51
    Dwie minuty dla Uskovej! Walczymy dziewczyny, walczymy! (22:24)

50
    Stachowska ukarana dwoma minutami. Rzucają minutami sędziowie ostro. (22:23)

36
    Faulowana w tej akcji Kudłacz i 2 minuty kary. (16:15)

29
    Bobrovinkova jeszcze ukarana minutami w tym bramkowym ataku. (12:10)

27
    Druga kara dla Makeevej. (10:9)

25
    Ukarana jeszcze Siódmiak za zbyt twardą obronę. (10:8)

20
    Kolejna kara dla Polek, tym razem Niedźwiedź. (6:7)

17
    Bardzo twardo Stachowska, trzyma rywalkę w pół i kara dwóch minut dla Polki. (5:6)

14
    Dwie minuty kary dla Zhilinskayte. Szansa dla naszych na odrobienie strat! (4:6)

6
    Twardo gramy w obronie, urwała się jedna z Rosjanek i faluje ją Grzyb, kolejna kara. (2:1)

5
    Tracimy szybko w ataku i jeszcze niestety fauluje Niedźwiedź i kara 2 minut. (2:1)

Michał Grzemski

Polska: Gapska, Prudzienica – Stachowska, Niedźwiedź, Siódmiak, Gęga, Kocela, Grzyb, Kudłacz, Janiszewska, Pielesz, Zych, Drabik, Zalewska, Wojtas Kulwińska
    Rosja: Sedoykina, Sidorova – Kuznetcova, Sen, Uskova, Bobrovinkova, Davydenko, Makeeva, Zhilinskayte, Marennikova, Punko, Bliznova, Chernoivanenko, Dmitrieva, Ilina, Petrova

Sędziowie: Robert Schulze, Tobias Tonnies (GER)