Rzeszów – Lublin 6:5 (koniec) | Piast – Mikołów 6:3 (koniec) | Bochnia – Nowiny 10:3 (koniec)
Kielce – Polkowice 4:7 (koniec)
EBS Kielce
4:7 (2:2)
Górnik Polkowice
Sobota 13.12.2014, 20:00I liga futsalu - gr. południowa

Z Kielc to już wszystko. Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (21:33:02)

MVP spotkania zostaje Kacper Konopacki który rozegrał naprawdę świetny mecz. Strzelił aż cztery bramki, a więc ponad połowę dla swojej drużyny. Zdecydowanie przyczynił się do jej zwycięstwa.

Ciekawe widowisko mieliśmy dzisiaj w Kielcach. W pierwszej połowie przeważali goście, jednak nie potrafili tego w dosadny sposób udowodnić. Szczególnie gospodarze potrafili wychodzić z ciekawymi kontratakami i zachowywali wysoką skuteczność. Druga połowa to ponownie przewaga zawodników z Polkowic, ale już słabsza i mniej zdyscyplinowana gra EBS'u w defensywie, a i w ofensywie nie było tyle skuteczności co przed przerwą. Cuprum w drugiej odsłonie meczu pewnie wypunktowało słabszego dzisiaj rywala i wraca na Górny Śląsk z kompletem punktów. Trzeba przyznać, że to był zasłużone zwycięstwo przyjezdnych. EBS walczył, miał kilka sytuacji, ale jednak w dniu dzisiejszym nieco odstawał od rywala.

39:55
    Świetna okazja gospodarzy. Emil Lurzyński próbował kilka razy wbić piłkę do siatki z najbliższej odległości, ale nie udało się. W najważniejszym momencie Konopacki wybijał z linii bramkowej.

39:45
    Kolejna szansa gości! Jeszcze raz Biały w dogodnej sytuacji, ale tym razem obok bramki.

39:30
    Konopacki świetnie wyprowadził piłkę środkiem, zagrał na lewo do Białego, ale on uderzył w boczną siatkę!

39:00
    Cuprum pewnie utrzymuje się przy piłce. Nie powinno się wiele tutaj zmienić..

38:35
    Świetnie spod pressingu wyszli zawodnicy z Polkowic. Bartnicki próbował jeden na jeden minąć Emila Lurzyńskiego, ale gracz kieleckiej drużyny świetnie przewidział zamiary rywala.

38:10
    Bartnicki kapitalnie ograł rywala w środku pola, rozpędził się z piłką prawą stroną i mocno uderzył, ale prosto w interweniującego Równickiego. Przerwa dla trenera gości.

37:45
    Cuprum utrzymuje się przy piłce.

37:15
    Bartnicki wystawił świetną piłkę do Białego. Kapitan gości miał pustą bramkę, ale trafił tylko w boczną siatkę.

36:43
    Michał Kołodziejczyk mocnym strzałem szukał lewego boku bramki, ale przesadził. Piłka przeleciała obok słupka.

36:43
    Kolejny przedłużany rzut karny dla EBS'u!

36:20
    Stachura mocno uderzył w środek, jednak w tym miejscu został Duda i efektowną paradą odbił piłkę!

36:10
    Przedłużany rzut karny dla gospodarzy!

36:00
    Piąte przewinienie po stronie gości.

35:35
    W bramce teraz dwoma świetnymi interwencjami dał o sobie znać Duda.

34:45
    Gol dla Cuprum!
    Zabójcza kontra gości ponownie po świetnej sytuacji zawodników miejscowych. Piłka powędrowała w szybkim ataku na prawą stronę, gdzie bez zastanowienia uderzenie oddał KACPER KONOPACKI! Cuprum świetnie odpowiedziało!

Norbert Sinkiewicz

Gole: 9. Lurzyński, 20. Lurzyński, 27. Bujak, 35. Stachura – 7. Bartnicki, 10. Konopacki, 24. Sybis, 25. Konopacki, 28. Węglarz, 31. Konopacki, 35. Konopacki

Kartki:   8. Kołodziejczyk (KCE), 27. Lurzyński (KCE), 29. Bujak (KCE), 33. Lurzyński (KCE)

EBS Kielce: Równicki – Kołodziejczyk, Stachura, Lurzyński E, Lurzyński K – Krumplewski, Król, Łabęcki, Jaworski, Bujak
    Górnik Polkowice: Duda – Niedźwiecki, Konopacki, Sybis, Bartnicki – Dudek, Biały, Walasek, Piotrowski, Herbuś, Jurak, Węglarz

Sędziowie: Karpińska, Podlecki – Sprzęczka