Sopot – Toruń 97:82 (koniec) | Dąbrowa Górnicza – Włocławek 74:85 (koniec) | Szczecin – Radom 75:94 (koniec)
Wrocław – Lublin 100:75 (koniec) | Koszalin – Zgorzelec 78:89 (koniec)
Trefl Sopot
97:82 (20:30, 45:51, 74:60)
Polski Cukier Toruń
Niedziela 14.12.2014, 17:00 • ERGO Arena, Gdańsk/Sopot • Tauron Basket Liga

To tyle z ERGO Areny. Dziękujemy za uwagę. (18:37:42)

MVP spotkania zostaje Michał Michalak, zdobywca 26 punktów, 7 zbiórek i 4 asyst.

Trefl Sopot efektownie, piętnastoma punktami pokonuje Polski Cukier Toruń.

Pierwsza połowa dla gości, natomiast to co stało się po przerwie było niebywałe. Sopocianie wygrali drugą połowę 52:31 i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo.

40:00
    Koniec meczu. (97:82)

39:53
    Jeszcze trafienie Franklina ka koniec. (97:82)

39:30
    Szybka kontra gości i punkty Radwańskiego spod kosza. (97:80)

38:39
    Comagić celnie spod kosza. (97:76)

38:30
    Kanonada sopocian trwa... Bendzius zza łuku! (97:74)

38:12
    Dwa razy celnie z linii rzutów wolnych Franklin. (94:74)

38:12
    Parkiet opuszczają Vasiliauskas, Michalak oraz Leończyk. W ich miejsce Kulka, Dzierżak oraz Włodarczyk. Owacyjne pożegnanie dla zawodników Trefla. (94:72)

37:58
    Za trzy punkty – oczywiście – Michał Michalak! Absolutny bohater dzisiejszego meczu! (94:72)

37:23
    Faul w ataku Leończyka – również czwarty w spotkaniu. (91:72)

37:18
    Teraz to Denison faulował. Jego czwarte przewinienie w meczu. (91:72)

37:07
    Dwa razy celnie. (91:72)

37:07
    Rzuty wolne dla torunian. Na linii staje Denison. (91:70)

36:52
    Odpowiedź gospodarzy niemal natychmiastowa. Za trzy punkty trafia Sarunas Vasiliauskas! (91:70)

35:50
    Wreszcie odpowiadają przyjezdni trafieniem zza łuku. Punkty dla Jankowskiego. (88:70)

35:26
    Raz jeszcze Leończyk spod kosza! (88:67)

34:57
    Kapitalne podanie z własnej połowy do Leończyka, a ten nieatakowany zdobywa dwa punkty dla Trefla. (86:67)

Tomasz

Trefl Sopot: Paweł Leończyk, Sarunas Vasiliauskas, Grzegorz Kulka, Eimantas Bendzius, Michał Michalak

Rezerwowi: Artur Włodarczyk, Karol Koper, Paweł Dzierżak, Willie Kemp, Marcin Dutkiewicz, Tautvydas Lydeka

Polski Cukier Toruń: Krzysztof Sulima, Jarosław Zyskowski, Sean Denison, LaMarshall Corbett, William Franklin

Rezerwowi: Marcin Nowakowski, Zarko Comagić, Kacper Radwański, Adam Lisewski, Marcin Sroka, Michał Jankowski, Aleksander Perka
    KWarty: 20:30, 25:21, 29:9, 23:22