FC Toruń – Unisław 1:0 (koniec) | FC Toruń – Unikat 1:1 (koniec) | Unisław – Unikat 2:3 (koniec)
Unisław Team PBDI
2:3 (1:0)
Unikat Osiek
Niedziela 14.12.2014, 14:00 • Hala w Unisławiu • Kujawsko-Pomorski Puchar Polski

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje z lajfy.com. (15:08:36)

Nie brakowało emocji w trzecim meczu turnieju w Unisławiu. Słupki, poprzeczki, zmarnowany rzut karny i pięć goli – to sporo jak na 24 minuty rywalizacji. Unikat Osiek kończy rozgrywki z pucharem w rękach (4 pkt, stosunek goli 4:3). Drugie miejsce dla FC Toruń (4 pkt, stosunek goli 2:1). Ostatnia, trzecia lokata dla Unisław Team.

Unikat Osiek po remisie z FC Toruń wygrał emocjonujący mecz z gospodarzami turnieju 3:2 i cieszy się z triumfu w turnieju.

23:54
    Słupek i Kończalski ratują Unikat Osiek przed stratą trzeciego gola...

23:24
    Rafał Szatkowski popełnił prosty błąd techniczny i coraz mniej czasu mają gospodarze, by uszczęśliwić swoich kibiców.

23:01
    Bartosz Elwartowski utrzymał się długo przy piłce w narożniku boiska. O to chodziło kapitanowi Unikatu.

23:00
    Gramy! Ostatnia minuta w Unisławiu.

22:52
    Trener Unikatu Osiek poprosił o przerwę na nieco ponad minutę przed zakończeniem spotkania.

22:43
    Unisław Team gra teraz bez bramkarza. Czy Unikat znów straci gola w ostatnich sekundach?

21:46
    Gol dla Unikatu!
    WOJCIECH ZIELIŃSKI zamieszał około 10 metrów przed bramką, zwiódł rywala balansem ciała i huknął nie do obrony! Unikat Osiek o krok od arcyważnego zwycięstwa.

21:40
    Unikat Osiek wycofuje bramkarza. Walczy o zwycięstwo w turnieju.

21:20
    Łatwa strata wyraźnie już zmęczonych zawodników w czerwono-żółtych strojach i gospodarze w ataku pozycyjnym.

20:50
    Nieco ponad trzy minuty do końca meczu. Gramy!

20:49
    Jerzy Siemieniecki poprosił o przerwę i minuta odpoczynku w pełnym napięcia starciu.

19:50
    Zakotłowało się pod bramką Unikatu Osiek i defensorzy ratują sytuację.

19:06
    MATEUSZ KOŃCZALSKI skorzystał z podania Sebastiana Łosia i ponownie remis na tablicy wyników. Duże emocje w meczu zamykającym turniej w Unisławiu.

18:31
    Gol dla Unisława!
    Szybkie rozegranie do RAFAŁA SZATKOWSKIEGO, który wymanewrował bramkarza w sytuacji sam na sam i lokowanym strzałem wyprowadził Unisław Team na prowadzenie.

Gole: 12. Kocieniewski, 19. Szatkowski – 14. Łoś, 20. Kończalski, 22. Zieliński

Kartki:   16. Szatkowski (UNI)

Unisław Team PBDI: Piotrowski, Wojciechowski – Szatkowski, Kociniewski, Kormur, Janus, Kaczkowski, Łobodziński, Nalaskowski, Palmowski, Szymański, Belzyt.
    Unikat Osiek: Kołkowski, Adamski – Elwartowski, Łoś, Zieliński, Elsner, Kończalski, Jasiński, Matusiak, Kowalewski, Magdziński.

Sędziowie: Wołowski, Wółkiewicz – Szkodziński