FC Toruń – Unisław 1:0 (koniec) | FC Toruń – Unikat 1:1 (koniec) | Unisław – Unikat 2:3 (koniec)
Unisław Team PBDI
2:3 (1:0)
Unikat Osiek
Niedziela 14.12.2014, 14:00 • Hala w Unisławiu • Kujawsko-Pomorski Puchar Polski

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje z lajfy.com. (15:08:36)

Nie brakowało emocji w trzecim meczu turnieju w Unisławiu. Słupki, poprzeczki, zmarnowany rzut karny i pięć goli – to sporo jak na 24 minuty rywalizacji. Unikat Osiek kończy rozgrywki z pucharem w rękach (4 pkt, stosunek goli 4:3). Drugie miejsce dla FC Toruń (4 pkt, stosunek goli 2:1). Ostatnia, trzecia lokata dla Unisław Team.

Unikat Osiek po remisie z FC Toruń wygrał emocjonujący mecz z gospodarzami turnieju 3:2 i cieszy się z triumfu w turnieju.

23:54
    Słupek i Kończalski ratują Unikat Osiek przed stratą trzeciego gola...

23:24
    Rafał Szatkowski popełnił prosty błąd techniczny i coraz mniej czasu mają gospodarze, by uszczęśliwić swoich kibiców.

23:01
    Bartosz Elwartowski utrzymał się długo przy piłce w narożniku boiska. O to chodziło kapitanowi Unikatu.

23:00
    Gramy! Ostatnia minuta w Unisławiu.

22:52
    Trener Unikatu Osiek poprosił o przerwę na nieco ponad minutę przed zakończeniem spotkania.

22:43
    Unisław Team gra teraz bez bramkarza. Czy Unikat znów straci gola w ostatnich sekundach?

21:46
    Gol dla Unikatu!
    WOJCIECH ZIELIŃSKI zamieszał około 10 metrów przed bramką, zwiódł rywala balansem ciała i huknął nie do obrony! Unikat Osiek o krok od arcyważnego zwycięstwa.

21:40
    Unikat Osiek wycofuje bramkarza. Walczy o zwycięstwo w turnieju.

21:20
    Łatwa strata wyraźnie już zmęczonych zawodników w czerwono-żółtych strojach i gospodarze w ataku pozycyjnym.

20:50
    Nieco ponad trzy minuty do końca meczu. Gramy!

20:49
    Jerzy Siemieniecki poprosił o przerwę i minuta odpoczynku w pełnym napięcia starciu.

19:50
    Zakotłowało się pod bramką Unikatu Osiek i defensorzy ratują sytuację.

19:06
    MATEUSZ KOŃCZALSKI skorzystał z podania Sebastiana Łosia i ponownie remis na tablicy wyników. Duże emocje w meczu zamykającym turniej w Unisławiu.

18:31
    Gol dla Unisława!
    Szybkie rozegranie do RAFAŁA SZATKOWSKIEGO, który wymanewrował bramkarza w sytuacji sam na sam i lokowanym strzałem wyprowadził Unisław Team na prowadzenie.

18:03
    Warto dodać, że gra zaostrzyła się i także gospodarze igrają z ogniem – mają na koncie trzy faule.

17:55
    Rafał Szatkowski kopnął wysoko ponad bramką. Nie ma gola.

17:55
    Przedłużony rzut karny za czwarte przewinienie dla Unisław Team!

17:23
    Szymański i Kaczkowski pograli w duecie i w ostatnim momencie ten pierwszy został zablokowany i nie stoczył pojedynku sam na sam z bramkarzem!

16:40
    Trzeci faul Unikatu Osiek i mało komfortowa sytuacja zespołu w czerwono-żółtych trykotach.

16:14
    Unisław Team częściej w tym meczu rozgrywa, przyjezdni przyczajeni na szybkie ataki.

15:38
    Jeżeli goście zdobędą drugiego gola – zostaną triumfatorami turnieju w Unisławiu. Mają o co walczyć i atakować.

15:23
    Pierwsza żółta kartka dla Rafała Szatkowskiego za faul na Elwartowskim.

14:57
    Kaczkowski podał za mocno z głębi pola i Unikat Osiek może wznowić od własnej bramki.

14:10
    To drugie trafienie Łosia w trwającym turnieju. W poprzednim meczu strzelił gola zza połowy do pustej bramki FC Toruń.

13:46
    SEBASTIAN ŁOŚ zrehabilitował się za zmarnowanie rzutu karnego w pierwszej połowie. Po krótkim podaniu z narożnika boiska strzelił płasko do bramki Mikołaja Wojciechowskiego.

13:23
    Sebastian Łoś nie dostał podania ze środka boiska, a mógł wyjść sam na sam z golkiperem Unisław Team.

12:40
    Unisław Team może spokojniej rozgrywać po przerwie, choć pamięta, że przewaga jednego gola w futsalu to mizerna zaliczka.

12:01

Dużo emocji w pierwszej połowie. Unikat Osiek w drugim meczu z rzędu traci gola niemal równo z końcową syreną. Jeżeli przegra ten turniej – będzie mieć do siebie mnóstwo pretensji. Także za zmarnowane sytuacje strzeleckie, których dotychczas obie strony miały wiele.

12:00

11:59
    SZYMON KOCIENIEWSKI trafił do bramki na sekundę przed gwizdkiem kończącym pierwszą część widowiska. Strzał z dystansu zawodnika z numerem trzecim na koszulce odbił się jeszcze rykoszetem i wpadł do bramki!

11:45
    Za mocne podanie Zielińskiego w ataku pozycyjnym i za moment pierwsza połowa dobiegnie końca...

11:11
    Marcin Janus nie zmusił do interwencji bramkarza Unikatu Osiek. Siła jego strzału była odpowiednia, ale precyzja ani trochę.

10:35
    Słupek! Wojciech Zieliński niepilnowany na skraju pola karnego i spudłował w sytuacji sam na sam z Wojciechowskim. Unikat Osiek ma dużo pecha w pierwszej połowie!

9:40
    W międzyczasie Krzysztof Elsner ustrzelił poprzeczkę bramki Unisław Team. W ciągu nieco ponad minuty obie drużyny miały kilka, kapitalnych szans na uzyskanie prowadzenie.

9:10
    Rafał Szatkowski huknął ze znacznie większą siła niż minutę temu i słupek uratował przyjezdnych. Robi się ciekawie w Unisławiu!

8:45
    Beznadziejne, lekkie, anemiczne uderzenie z rzutu karnego Sebastiana Łosia i Mikołaj Wojciechowski spokojnie odbił piłkę.

8:44
    Rzut karny dla Unikatu Osiek i wielka szansa dla Sebastiana Łosia!

8:11
    Rafał Szatkowski zdecydował się na uderzenie z dystansu. Spudłował.

7:20
    Coraz odważniejsi w ataku goście, ale strzelają "Panu Bogu w okno". Mikołaj Wojciechowski nie musi interweniować.

6:45
    Mateusz Kończalski do Krzysztofa Elsnera, a ten strzelił płasko wprost w wybiegającego przeciwnika.

6:41
    Brzydki faul na Jacku Magdzińskim i będzie szansa dla Unikatu Osiek.

5:47
    Dawid Łobodziński huknął z półwoleja bez chwili zawahania z ostrego kąta obok bramki Unikata.

5:20
    Szymon Kociniewski chciał skontrować przyjezdnych na prawej flance parkietu. Został skutecznie zablokowany.

4:50
    Mateusz Kończalski przeegzaminował Wojciechowskiego łatwym strzałem z dystansu. Bramkarz Unisław Team obronił bez zarzutu.

4:20
    Płynna gra w pierwszych minutach, jednak bez czystych sytuacji strzeleckich.

3:40
    Ponownie blisko straty na połowie Unisław Team. Brak koncentracji w rozegraniu pozycyjnym?

2:40
    Krzysztof Elsner nieomal wyłuskał piłkę spod nóg rywala, który upadł na środku boiska. Kontra mogła być zabójcza dla Unisław Team.

1:30
    Unikat Osiek rozpoczął spokojnie. Wydaje się, że odczuwa skutki poprzedniego, dramatycznego meczu i chce przeczekać pierwsze minuty.

0:40
    W rozegraniu Unisław Team, ale rywale dobrze przesuwają się w obronie i blokują możliwości podania piłki.

00:01

Unisław Team Unisław: Piotrowski, Wojciechowski – Szatkowski, Kociniewski, Kormur, Janus, Kaczkowski, Łobodziński, Nalaskowski, Palmowski, Szymański, Belzyt.

Unikat Osiek: Kołkowski, Adamski – Elwartowski, Łoś, Zieliński, Elsner, Kończalski, Jasiński, Matusiak, Kowalewski, Magdziński.

Piłkarze Unisławia rozgrzewają się intensywnie, Unikat spokojnie podaje sobie piłki i regeneruje siły po zakończonym przed momentem starciu.

W pierwszym meczu FC Toruń pokonał Unisław PBDI 1:0, a w drugim zremisował 1:1 z Unikatem Osiek. Tym samym sytuacja jest interesująca, a drużyna z Osieka może jeszcze triumfować w turnieju. O ile wygra ostatnie spotkanie z przewagą dwóch goli. W przeciwnym razie najlepszy okaże się FC Toruń.

Zapraszamy na relację na żywo z trzeciego meczu turnieju. Początek zaplanowano na godzinę 14:00!

W Unisławiu rozegrany zostanie turniej finałowy Kujawsko-Pomorskiego Pucharu Polski. Zakwalifikowali się do niego FC Toruń, Unisław Team PBDI oraz Unikat Osiek. Konfrontacja dwóch ostatnich drużyn to trzecia w dniu. O jaką stawkę zawalczą obie ekipy rozstrzygną wcześniejsze mecze:

Unisław Team PBDI.

Obie drużyny rywalizują na parkietach I ligi (grupa północna). Unisław Team spisuje się mocno przeciętnie – z zaledwie jednym zwycięstwem i trzema remisami na koncie plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Potrafi jednak sprawić niespodziankę, za jaką należy uznać z pewnością pokonanie Politechniki Gdańskiej. W poprzedniej rundzie pucharu podopieczni Jerzego Siemienieckiego wyeliminowali TAF Toruń.

Unikat Osiek.

Drużyna Unikatu plasuje się w tabeli I ligi północnej tuż przed Teamem z Unisławia z identycznym dorobkiem punktowym. Także przed nią zatem rozpaczliwa walka o utrzymanie. Przed tygodniem Unikat zremisował 2:2 z Heliosem Białystok i odczuwał niedosyt, ponieważ był blisko odniesienia pierwszego w sezonie wyjazdowego sukcesu. Być może stanie się on faktem w pucharze, który zwykło się mawiać – rządzi się swoimi prawami. Po raz ostatni w zespole zagra Jacek Magdziński, dobrze znany kibicom z trawiastych boisk napastnik i piłkarski obieżyświat z przeszłością między innymi we Flocie Świnoujście, Zawiszy Bydgoszcz czy Puszczy Niepołomice.