Everton – Queens Park 3:1 (koniec)
Everton F.C.
3:1 (2:0)
Queens Park Rangers F.C.
Poniedziałek 15.12.2014, 21:00 • Goodison Park, Liverpool • Angielska Premier League

Dziękuje za śledzenie ostatniej poniedziałkowej relacji i serdecznie zapraszam na jutro, gdzie zostaną rozegrane cztery spotkania Bundesligi, a relacja rzecz jasna na portalu lajfy.com. (23:02:45)

Wydaje się, że gracze Roberto Martineza wracają na "właściwe tory", gdyż pokonali w dobrym stylu graczy Queens Park Rangers, którzy przegrali ósmy mecz z rzędu i brakuje im zaledwie jednego by wyrównali niechlubnym rekordem z Boltonem dziewięciu meczy nie wygranych na wyjeździe. W drugiej połowie ujrzeliśmy dwie bramki po jednej z każdej stron. Wpierw tuż po przerwie do siatki gości trafił z główki Naismith, a w samej końcówce honorowe trafieniem popisał się Zamora umieszczając futbolówke w pustej bramce.

90+6

90+5
    Świetna akcja dwóch zmienników Koné podaje do Eto'o, który precyzyjnym strzałem w lewy róg chciał pokonać Greena i trafia w słupek!

90+4
    "The Toffes" rozgrywa futbolówke przed polem karnym "Rangersów" i gracze gości służą jako mur od których tylko odbija się piłka.

90+3
    Od wrzutu piłki z autu na własnej połowie rozpoczną gospodarze, którym nie śpieszy się z pojawieniem się piłki ponownie na murawie.

90+2
    Próba Barkleya z rzutu wolnego obok bramki i od bramki wznowił szybko Green.

90+1
    Koné pojawia się w miejsce znoszonego na noszach Mirallasa, który trzyma się za głowe, więc wydaje się, że może to być groźna kontuzja.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe 4 minuty.

90
    Mirallas nie podnosi się z murawy i będzie potrzebne pojawienie się pomocy medycznej, a może i będą potrzebne nosze. Nie przyjemne obrazki na sam koniec spotkania.

89
    Mutch fauluje Mirallasa, który pada na murawe, a gracz "Rangersów" ogląda żółtą kartke.

88
    Kolejna próba wykonaniu wprowadzonego przed kilkoma chwilami Kranjčara ląduje w dłoniach stojącego w bramce Howarda.

87
    Pierwszy żółty kartonik trafia na konto gracza Evertonu – Bainesa.

86
    Strata piłki w środkowej strefie boiska i prawą flanką ruszył gracz przyjezdnych, którego wrzutke w ostatniej chwili blokuje obrońca Evertonu i mamy róg dla gości.

85
    Wprowadzony przed momentem Kranjčar decyduje się na uderzenie i blokuje strzał w ostatniej chwili defensor "The Toffes".

84
    Podanie do wbiegającego w pole karne Isly, ale uprzedza go gracz Evertonu, który szybciej dochodzi do piłki i nie daje żadnych szans zawodnikowi gości.

83
    Szybki kontratak wykonaniu gospodarzy i potężną bombe Colemana piąstkuje na aut Green!