Wokół MMP U-20 - Dzień 1 (koniec)
wydarzenie zakończone
Wokół MMP U-20 - Dzień 1

Piątek 19.12.2014, 13:00Wydarzenie

Po nieprawdopodobnym spotkaniu Unisław ostatecznie remisuje z Góralem 3:3! Wszystkie spotkania zaplanowane na dzisiejszy dzień właśnie dobiegły końca. Jutro pierwszy mecz startuje o godzinie 8:00, koniecznie bądźcie z nami! (20:55:23)

Właśnie rozpoczęła się 18. minuta spotkania! Góral prowadzi 3:0, ale w drugiej połowie to gospodarze cały czas atakują!
    Za nami pięć minut rywalizacji – utrzymuje się bezbramkowy remis!

Zaczęło się ostatnie piątkowe spotkanie. Rywalizację w grupie D kończymy meczem Unisław Team Unisław – Góral Tryńcza – transmisja TUTAJ!
    Fanklub ekipy gospodarzy – Unisław Team Unisław. Za chwilę rozpocznie się ich pierwsze spotkanie w tym turnieju – ich rywal to Góral Tryńcza.

Łukasz Walkowiak na dziewięć sekund przed końcem z przedłużonego rzutu karnego daje zwycięstwo UKS CityZen Poznań w starciu z Gwiazdą Ruda Śląska! Za chwilę na parkiet wyjdą gospodarze. Zobaczymy co prezentuje Unisław Team!
    Za nami pierwsza część rywalizacji Gwiazdy Ruda Śląska z UKS-em CityZen Poznań. Wielkopolanie mieli nawet przedłużony rzut karny, jednak po 12 minutach utrzymuje się bezbramkowy remis! Zobaczymy co przyniesie druga odsłona meczu!

Na parkiecie w Unisławiu trwa już kolejna rywalizacja. Gwiazda Ruda Śląska w pierwszym meczu grupy D rywalizuje z UKS-em CityZen Poznań – transmisja TUTAJ!

Kolejne spotkanie za nami. Solne Miasto Wieliczka wygrywa 2-0 po bramkach Wojciecha Przybyła i Roberta Ślęczki z TAF-em Toruń. Zakończyliśmy dzisiejsze zmagania w grupie C. Za chwilę dwa ostatnie mecze wieczoru!
    Po 12 minutach meczu Solne Miasto Wieliczka bezbramkowo remisuje z TAF-em Toruń. "Solni" sprawiają lepsze wrażenie, jednak nie udało im się wykorzystać żadnej okazji, a nawet przedłużonego rzutu karnego.

Za chwilę początek drugiego starcia w ramach grupy C. Solne Miasto Wieliczka zagra z TAF-em Toruń – transmisję można śledzić TUTAJ!

Za nami kolejne spotkanie. GKS Futsal Tychy przegrywa wysoko 1-4 z AZS-em UMCS-em Lublin. Dla "akademików" trafiali Damian Gawroń (2), Michał Walaszek i Aleksander Komor, honorowe trafienie dla GKS-u to zasługa Adama Matusza.
    Do przerwy GKS Futsal Tychy przegrywa z AZS-em UMCS-em Lublin 0-1. Jedyne trafienie dla "akademików" zaliczył Damian Gawroń. Zobaczymy co przyniesie druga połowa!

Rozpoczęło się kolejne spotkanie. Tym razem w ramach grupy C na parkiet wybiegły drużyny GKS Futsal Tychy i AZS UMCS Lublin. Przebieg spotkania można śledzić TUTAJ!
    Za nami już ceremonia rozpoczęcia turnieju finałowego. Wszystkie drużyny zaprezentowały się na parkiecie a oficjele wygłosili swoje przemówienia. Zaraz gramy dalej!

Zakończyło się kolejne spotkanie w ramach grupy B. Rekord Bielsko-Biała wygrywa 3-0 z Mściwojem Kartuzy po bramkach Szymona Szymańskiego, Łukasza Biela i Krzysztof Skrzypca! Jesteśmy na półmetku dzisiejszych zmagań – za chwilę oficjalna ceremonia rozpoczęcia mistrzostw.

Rekord Bielsko-Biała prowadzi 2-0 z Mściwojem Kartuzy. Drugie trafienie dołożył Łukasz Biel – zawodnik, który ma za sobą już debiut w seniorskiej reprezentacji Polski. Tymczasem zaraz po zakończeniu tego meczu rozpocznie się oficjalna ceremonia rozpoczęcia turnieju MMP U-20 w futsalu, a więc kolejne mecze rozpoczną się ze sporym opóźnieniem.
    Na dwie sekundy przed końcem pierwszej połowy Szymon Szymański zdobył bramkę na 1-0 dla Rekordu Bielsko-Biała w starciu z Mściwojem Karutzy. Przed nami druga połowa!

Przed nami drugie spotkanie w grupie B. Rekord Bielsko-Biała, a więc brązowy medalista z ubiegłego sezonu zagra z Mściwojem Kartuzy! Faworyt jest tylko jeden, ale może Mściwoj postara się o niespodziankę? Sprawdźcie to TUTAJ!