Dafi Społem – MKS 2:3 (koniec) | Jastrzębski – ZAKSA 3:0 (koniec)
25 25 25
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0
18 21 23
Wtorek 23.12.2014, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • Puchar Polski

0:0
    Jastrzębski-Węgiel pewnie wygrywa z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:0! Znakomity mecz rozegrali dziś podopieczni Roberto Piazzy, goście tylko w trzeciej partii nawiązali walkę z gospodarzami. Świetnie zagrywki pod koniec spotkania Łasko zdecydowały o zwycięstwie Jastrzębskiego-Węgla!

25:23
    Kolejny as kapitana Jastrzębskiego-Węgla i gospodarze wygrywają mecz!

16:14
    Nie trafia w boisko ze środka Gladyr. Druga przerwa techniczna w secie trzecim, gospodarze prowadzą dwoma punktami!

8:7
    Ponownie bardzo pewnie Łasko. Gospodarze prowadzą jednym punktem na pierwszej przerwie technicznej!

25:21
    Przedziera się na skrzydle Łasko. Jastrzębski Węgiel wygrywa drugą partię!

24:16
    W siatkę zagrywa Kaźmierczak, będzie piłka setowa dla gospodarzy!

16:10
    Punktowy blok pary Czarnowski-Gierczyński, gospodarze prowadzą sześcioma punktami na drugiej przerwie technicznej!

8:5
    Mieli kontrę w górze goście, ale na środku punktowym blokiem popisuje się Czarnowski! Pierwsza przerwa techniczna w drugiej partii.

25:18
    Nie poradzili sobie goście z zagrywką Masnego. Jastrzębski Węgiel wygrywa pierwszą partię po znakomitej grze, czy "obudzą się" siatkarze ZAKSY?

24:18
    Bardzo długa wymiana, ostatecznie ze skrzydła kończy Bartman i będzie piłka setowa dla gospodarzy!

16:12
    Łasko trafia pod samą linię. Gospodarze prowadzą na drugiej przerwie technicznej trzema punktami!

8:3
    Sprytna kiwka Masnego wpada w pole gości. Jastrzębski prowadzi na pierwszej przerwie technicznej sześcioma punktami, mocny początek gospodarzy!