Chelsea – West Ham 2:0 (koniec) | Burnley – Liverpool 0:1 (koniec) | Crystal Palace – Southampton 1:3 (koniec)
Everton – Stoke 0:1 (koniec) | Leicester – Tottenham 1:2 (koniec) | Man Utd – Newcastle 3:1 (koniec)
Sunderland – Hull 1:3 (koniec) | Swansea – Aston Villa 1:0 (koniec) | West Bromwich – Man City 1:3 (koniec)
Arsenal – Queens Park 2:1 (koniec)
Sunderland A.F.C.
1:3 (1:1)
Hull City A.F.C.
Piątek 26.12.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com! Miłego wieczoru! (17:58:51)

To wszystko z Stadium of Light w Sunderlandzie. Gospodarze przegrywają z niżej notowanym Hull City 1-3 i ich sytuacja robi się coraz bardziej poważna, bowiem zbliżyli się mocno do strefy spadkowej. Sunderland może mieć spore pretensje do sędziego tego meczu, który w pierwszej odsłonie nie podyktował dwóch jedenastek dla ekipy Gusa Poyeta.

90+6
    Nikica JELAVIĆ - 1:3

90+6
    Gol dla Hull!
    Atakowali, atakowali, a Hull City ich skontrowało! Szybka akcja, zagranie do wprowadzonego NIKICI JELAVICIA, który mocnym strzałem przy dalszym słupku pokonał Pantilimona. Pozamiatane!

90+3
    Coraz mniej czasu ma Sunderland na odrobienie strat – obudzili się dopiero w doliczonym czasie gry, a przecież przespali cały regulaminowy czas.

90+2
    Seria rzutów rożnych dla Sunderlandu – niemalże cała drużyna w polu karnym Hull City!

90
    Aż sześć minut dłużej będzie trwało to spotkanie – taką decyzję podjął Andre Marriner.
    Tak swoją bramkę celebrował Chester

89
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Aluko, na boisku pojawia się Jelavić.

88
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Brady, na boisku pojawia się Ince.

86
    Swoją obecność na boisku bardzo niecelnym strzałem zaznaczył Quinn.

84
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Vergini, na boisku pojawia się Buckley.

81
    Od kilku minut Sunderland próbuje stworzyć zagrożenie bramce McGregora, ale dzielnie w defensywie radzi sobie ekipa Hull City – no oczywiście poza błędem z pierwszej minuty.

78
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Ramírez, na boisku pojawia się Sagbo.

75
    Kolejna indywidualna akcja Aluko, ale zakończona strzałem jedynie nad bramką.

74
    I kolejna żółta kartka, tym razem dla Jonesa, który brzydko sfaulował El Mohamady'ego.

73
    Brady dostaje żółtą kartkę za odepchnięcie przeciwnika.

72
    Fatalnie przyjął sobie teraz piłkę McGregor i ta "o mały włos", a wpadłaby do jego bramki, ale zdążył naprawić swój błąd.

70
    Do końca spotkania pozostało dwadzieścia minut. Druga odsłona toczy się w bardzo spokojnym tempie i właściwie poza bramką nie mieliśmy żadnej klarownej sytuacji.

67
    Centra z rzutu rożnego idealnie na głowę O'Shea, jednak piłkę po jego strzale nad poprzeczką zdołał przenieść McGregor.

66
    Dośrodkowanie piłki z prawego skrzydła wprost do Brady'ego, który jednak strzelił wprost w blisko ustawionego przeciwnika.

65
    Altidore próbował strzału z dystansu, ale piłka po rykoszecie od zawodnika Hull City wychodzi za linię końcową. Tylko rzut rożny dla Sunderlandu.

62
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Álvarez, na boisku pojawia się Giaccherini.
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Jordi Gómez, na boisku pojawia się Altidore.

60
    Godzina rywalizacji na Stadium of Light za nami – gospodarze niespodziewanie przegrywają z Hull City 1-2 i najwyraźniej nie mają pomysłu jak stratę odrobić.

58
    O'Shea łokciem w twarz potraktował Ramíreza – potrzebna jest pomoc zawodnikowi Hull.

56
    Próbował Aluko z ok. 20 metrów pokonać McGregora, ale wyszło mu bardziej podanie niż strzał... Chwycił się tylko za głowę czarnoskóry gracz Hull.

53
    Fletcher w zarodku faulem przerwał kontratak Hull City – "żółtko" na konto doświadczonego napastnika Sunderlandu.
    James CHESTER - 1:2

51
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bliższy słupek, gdzie był JAMES CHESTER, który mocnym strzałem głową nie dał szans Pantilimonowi. Mimo asysty rywala obrońca Hull oddał mocny i precyzyjny strzał. Niespodzianka na Stadium of Light.

50
    Ładne uderzenie Brady'ego – piłka leciała pod poprzeczkę bramki Pantilimona, ale zdołał ją przenieść nad bramką golkiper Sunderlandu.

49
    Przy wybijaniu piłki zahaczył rywala Jordi Gómez – rzut wolny dla Hull City z ok. 30 metrów od bramki Pantilimona.

47
    Sunderland rozgrywa spokojnie piłkę na własnej połowie – widać, że zawodnicy Gusa Poyeta od początku chcą dominować na murawie.

46

Witamy ponownie z Sunderlandu. Obie drużyny pojawiły się już na murawie Stadium of Light. Za chwilę wznowimy to spotkanie.

Wracamy za niespełna kwadrans na drugą połowę rywalizacji! Bądźcie z nami w te świąteczne popołudnie!

Wydaje się, że arbiter tego spotkania powinien podyktować dwie jedenastki dla Sunderlandu za zagrania piłki ręką w polu karnym przez graczy Hull, ale tego nie uczynił, więc na przerwę schodził przy akompaniamencie gwizdów kibiców gospodarzy.

Sędzia Andre Marriner gwizdkiem zaprosił obie drużyny na przerwę w tym spotkaniu. Obserwujemy spotkanie, które stoi na niezłym poziomie, jednak momentami jest nudne. Szybko zdobyta bramka mogła ustawić mecz, jednak Hull dzielnie dążyło do wyrównania co im się udało po nieco ponad pół godzinie gry.

45+3

45+1
    Pierwsza w tym spotkaniu żółta kartka dla zawodnika Hull City – Chester napomniany przez sędziego.

45
    Sędzia Andre Marriner przedłuża pierwszą część meczu o trzy minuty.

44
    Powoli zmierzamy już do przerwy w tym spotkaniu, jednak końcówka pierwszej połowy musimy przyznać – rewelacyjna! Nie wiemy do tej pory jak to się stało, że Sunderland znów nie jest na prowadzeniu.

42
    Z rywalem na plecach w polu karnym piłkę przyjął Vergini – obrócił się i strzelił, ale udało się McGregorowi odbić piłkę na rzut rożny.

42
    Ależ zakotłowało się teraz w polu karnym Hull City – piłkę z linii bramkowej wybijał jeden z defensorów ekipy "Tygrysów".

40
    Powinien być rzut karny dla gospodarzy! Piłkę opanował w polu karnym rywala Johnson i kiedy próbował ograć Bruce'a to ten zatrzymał futbolówkę ręką – sędzia Andre Marriner pokazał jednak, że grę wznowimy z rogu boiska.

39
    Ładnie przy linii końcowej wywalczył teraz piłkę Álvarez – próbował dośrodkować do środka, ale został wyblokowany – tylko korner dla zespołu gospodarzy.

36
    Coraz lepiej poczynają sobie w tych atakach piłkarze Hull City – teraz ładnie piłka powędrowała na prawe skrzydło, ale nie najlepszej jakości było to dośrodkowanie Brady'ego.
    Gastón RAMÍREZ - 1:1

33
    Jest odpowiedź przyjezdnych! Piłkę na 30 metrze dostał GASTON RAMIREZ – obrócił się z nią i strzelił – futbolówka skozłowała na nierówności tuż przed Pantilimonem i wpadła do jego bramki. Mamy remis na Stadium of Light.

32
    Kontra Hull City! Ramírez uruchomił na prawym skrzydle Roseniora, który dośrodkował wprost na głowę obrońców.

30
    Przy jednym z dośrodkowaniem faulowany był Patilimon – bramkarz Sunderlandu potrzebuje pomocy medycznej.

29
    Cattermole niebezpiecznym wejściem kolanem w plecy przerwał akcję Hull City – upomniał go tylko sędzia Andre Marriner.

26
    Po obiecującym początku mocno spadło nam tempo rywalizacji na Stadium of Light – niewiele się dzieje, a przy piłce dłużej jest ekipa Hull City.

24
    Jakby przeczytali teraz nasze słowa sprzed chwili piłkarze Hull City – teraz to oni zepchnęli Sunderland do głębokiej defensywy.

22
    Gra cały czas toczy się na połowie "Tygrysów" – ciekawe czy Hull City będzie stać na odpowiedź na ten szybko zadany cios Johnsona.

20
    Nonono, mogła się podobać ta akcja Brady'ego, ale jak na dobrego obrońcę przystało sprytnie za koszulkę z boku pola karnego chwycił go Vergini – skończyło się na żółtej kartce i rzucie wolnym.

19
    Ramírez porwał się teraz z motyką na słońce, bo próbował ograć czterech gospodarzy na raz! Mimo to udało mu się wywalczyć aut!

18
    Długo wymieniali się podaniami przyjezdni jakby każdy z nich bał się dośrodkować piłkę w pole karne, w końcu zdecydował się na to Brady, ale styl w jakim to zrobił pozostawimy bez komentarza.

17
    Larsson zapracował w oczach sędziego Andre Marrinera na żółtą kartkę – jako pierwszy pomocnik Sunderlandu wędruje do rubryki "napomnienia" w notesie arbitra.

16
    Jakby napędzony tą bramką z początku spotkania Johnson szaleje na lewym skrzydle – teraz dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie był Fletcher, ale nie sięgnął jej doświadczony napastnik Sunderlandu. Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu gospodarzy.

15
    Zapowiadała się ciekawie ta akcja Hull City, ale wszystko fatalnym podaniem popsuł Ramírez. Piłka wychodzi za linię końcową i grę wznowi od bramki Pantilimon.

13
    Piłka wycofana z boku boiska na 14 metr, gdzie był Larsson, który swoim uderzeniem szukał prawego słupka bramki i pewnie padłby gol gdyby nie to, że znalazł się tam jeden z obrońców – jedynie korner dla Sunderlandu.

11
    Walczył o piłkę Fletcher i całkowicie przypadkowy zaczepił Meylera. Z własnej połowy rzutem wolnym wznowi McGregor.
    Szybko strzelanie na Stadium of Light rozpoczął Johnson

10
    Szansa Sunderlandu. Dośrodkowanie piłki z narożnika boiska – w polu karnym najwyżej wyskoczył kapitan O'Shea, który oddał strzał głową – piłka jednak poleciała nad bramką McGregora.

9
    To mógł być dobry kontratak Sunderlandu, jednak spóźniony Bruce zaatakował wślizgiem Fletchera. Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego.

7
    Długa piłka z prawego skrzydła od Johnsona do najwyżej ustawionego Cattermole'a – ten co prawda wygrał pojedynek główkowy z obrońcą, ale piłka padła łupem McGregora.

3
    Gospodarze szybko zdobyli bramkę i teraz spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie. Nie spieszy się już Sunderlandowi, bo przecież szybko udało im się zdobyć bramkę.
    Adam JOHNSON - 1:0

1
    Gol dla Sunderland!
    Prezent świąteczny sprawili przyjezdni ekipie gospodarzy. ADAM JOHNSON rozpoczął strzelanie na Stadium of Light. Pomocnik Sunderlandu wykorzystał fatalne zachowanie defensywy i wygrał pojedynek "sam na sam" z McGregorem.

1

Obie drużyny pojawiły się już na płycie Stadium of Light. Za moment początek spotkania, które mamy nadzieję przyniesie wiele emocji!

Sunderland A.F.C.: Pantilimon – Vergini, O'Shea, Coates, Jones – Larsson, Cattermole, Jordi Gómez – Johnson, Fletcher, Álvarez

Rezerwowi: Mannone – Bridcutt, Brown, Rodwell, Altidore, Giaccherini, Buckley

Hull City A.F.C.: McGregor – Bruce, Davies, Chester – El Mohamady, Meyler, Quinn, Brady, Rosenior – Ramírez, Aluko

Rezerwowi: Jakupovic – Hernández, Maguire, Jelavić, Sagbo, Ince, Figueroa

Sędziowie: Andre Marriner – Andrew Halliday, David Bryan – Peter Bankes.

Zapraszamy fanów Premier League na transmisję z meczu 18. kolejki Sunderland – Hull City oraz innych starć w ramach tej serii spotkań w Lajfy.com! Bądźcie z nami w te świąteczne popołudnie!

Nad przebiegiem spotkania czuwać będzie czwórka doświadczonych sędziów. Spotkanie poprowadzi 43-letni sędzia z Birmingham Andre Marriner, na liniach pomagać mu będą Andrew Halliday i David Bryan. Funkcję sędziego technicznego pełnił będzie Peter Bankes.

W obu drużynach mały szpital. W Sunderlandzie nie wystąpią kontuzjowani Patrick van Aanholt, Billy Jones i Emanuele Giaccherini, z kolei w Hull City z powodu urazów pauzują Mohamed Diamé, Michael Dawson i Robert Snodgrass. Do tego z powodu pauzy za kartki nie wystąpią Jake Livermore oraz Tom Huddlestone, a więc dwie ważne postaci w ekipie "Tygrysów".

Hull City radzi sobie gorzej od swojego świątecznego przeciwnika. "Tygrysy" zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 13 oczkami na koncie i stratą dwóch punktów do miejsca bezpiecznego. Zawodnicy Steve'a Bruce'a zapomnieli już nieco jak smakuje zwycięstwo, bo ostatnie zwycięstwo udało im się ugrać 4 października na Kingston Communications Stadium z Crystal Palace (2-0).

Sunderland zajmuje 14. miejsce w tabeli angielskiej Premier League z dorobkiem 19 punktów, czyli o cztery oczka nad strefą spadkową. Podopieczni Gusa Poyeta święta spędzili w bardzo dobrych nastrojach, bowiem w niedzielę ograli na wyjeździe wyżej notowane Newcastle United 1-0.

Serdecznie zapraszamy na transmisję z meczu 18. kolejki angielskiej Premier League, w którym Sunderland na Stadium of Light podejmie Hull City. Początek meczu i transmisji tekstowej "na żywo" w Lajfy.com w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 16:00!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.