Muszynianka – Legionovia 3:0 (koniec) | BKS – PTPS 3:1 (koniec)
25
ENEA PTPS Piła
1
22 25
Poniedziałek 29.12.2014, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Bielsko-Biała • Tauron Liga

0:0
    Pozostaje mi tylko pożegnać Państwa i zaprosić na kolejne siatkarskie emocje w portalu LAJFY.COM! (20:00:05)

0:0
    BKS i Nafta prowadziły zacięty bój w pierwszych trzech setach, choć drugi był niezbyt udany w wykonaniu Nafty. Trzecia partia pokazała, że pilanki potrafią w każdym elemencie gry zaskoczyć rywalki. Natomiast 4. set był już bardzo słaby, gdy idzie o grę Nafty. BKS pokazał w ostatniej partii kapitalną siatkówkę. Doskonale zagrała Beier, która nie przez przypadek została wybrana MVP spotkania.

0:0
    Heike Beier wybrana najlepszą zawodniczką spotkania.

0:0
    To miał być łatwy mecz, a tymczasem zawodniczki Nafty pokazały, że potrafią grać dobrze z topowymi zespołami Orlen Ligi.

25:14
    Czwarty set skończony.

25:14
    Strózik kończy spotkanie mocnym atakiem.

24:14
    Punkt za punkt i piłka meczowa dla BKS-u!