Atletico – Levante 3:1 (koniec) | Sevilla – Celta Vigo 1:0 (koniec) | Elche – Villarreal 2:2 (koniec)
Deportivo – Bilbao 1:0 (koniec) | Malaga – Almeria 1:2 (koniec)
Elche CF
2:2 (2:2)
Villarreal CF
Sobota 03.01.2015, 20:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy państwu za wspólnie spędzony czas i życzymy dalszych wielkich sportowych emocji z relacjami w lajfy.com! (21:53:14)
    Mecz kończy się remisem 2:2

Spotkanie kończy się remisem 2:2. Trzeba przyznać, że pierwsza połowa była zdecydowanie lepsza, ale i w drugiej mieliśmy kilka podbamkowych okazji dla obu ekip. Najlepszymi zawodnikami byli ci gracze, którzy najbardziej czarowali w pierwszej odsłonie meczu. Chodzi dokładnie o Jonathasa oraz Luciano Vietto. Nasz rodak nieźle spisywał się w bramce Elche i trzeba wystawić mu wysoką notę za to spotkanie.

90+2

90+2
    Fatalna strata na własnej połowie gracza gospodarzy i w konsekwencji uderzał z dwudziestego metra Jonathan dos Santos. Jak się okazało wyraźnie chybił ten zawodnik.

90+1
    Sędzia dolicza jedynie dwie minuty do regulaminowego czasu trwania drugiej połowy tego meczu.

90
    W tym momencie to goście starają się stworzyć sobie sytuację strzelecką pod bramką rywali, ale zupełnie im się to nie udaje.

89
    Wydawało się, że to musiał być gol dla Elche, ale jak pokazały powtórki telewizyje na spalonym w momencie podania znajdował się Jonathas.

88
    Trwa zacięta walka pod polem karnym Villarreal o przejęcie futbolówki. Ostatecznie zwycięsko z tego wychodzą gospodarze, którzy mają rzut wolny.

87
    Wspaniale akcję na prawej stronie boiska kreowali zawodnicy Elche. Po chwili mamy mocne dośrodkowanie w pole karne ich rywali, które zostało zablokowane i będzie w konsekwencji rzut rożny.
    Informacje odnośnie potencjalnego transferu Vietto:

86
    Jonathan dos Santos miał idealnie piłkę wystawioną do strzału, ale na drodze uderzenia stanął ofiarnie interweniujący defensor zespołu gospodarzy.

85
    Z dalszej odległości starał się uderzać Aarón i piłka po jego mocnym strzale mija bramkę Asenjo o dobre siedem metrów.

84
    Gaspar przewinił w pobliżu własnego pola karnego i będzie to dobra szansa dla gospodarzy na zagrożenie pod bramką rywali.

83
    Druga korekta w składzie gospodarzy. Miejsce aktywnego Rodriguesa zajmuje Corominas.

82
    Udało się odzyskać wysokim pressingiem piłkę graczom Villarreal, jednak później kompletnie nie przemyśleli oni swojego ataku i stracili futbolówkę.

81
    Posyłają kolejne wrzutki w pole karne gości zawodnicy Elche, ale nie przynoszą one żadnej korzyści dla miejscowego zespołu.

80
    Jonathas kolejny raz starał się sprawdzić dyspozycję Asenjo, ale uderzył z dystansu obok bramki hiszpańskiego golkipera.