2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Ottawa Senators
Sobota 03.01.2015, 19:00 • TD Garden, Boston • National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:37:17)

Koniec spotkania! Po całkiem niezłym widowisku Ottawa Senators pokonuje na wyjeździe Boston Bruins 3:2 po dogrywce. To z pewnością rozczarowujący wynik dla gospodarzy.

60:44
    Gol dla Ottawy!
    Bramkę zdobył BOBBY RYAN.

GOOOOL! Nie była to długa dogrywka! 44. sekund i mamy bramkę! BOBBY RYAN wykorzystał świetne podanie od Karlssona i zapewnił swojej drużynie komplet punktów!

60:01
    Pierwsze wznowienie dogrywki dla Sens.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Koniec trzeciej tercji spotkania! Czeka nas dogrywka!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:13
    Ottawa na lodzie w pełnym zestawieniu.

59:00
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:20
    Ostrzeliwują bramkę Ottawy gospodarze. Czasu na zdobycie bramki jednak coraz mniej.

57:13
    Michalek (OTT) otrzymał karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Boston na zakończenie trzeciej tercji zagra w przewadze.

56:10
    Uwolnienie po stronie Bostonu. Wycofanie gry pod bramkę Raska.

55:45
    Bramkę zdobył ERIC GRYBA.

GOOOOL! Remis! ERIC GRYBA świetnym strzałem doprowadza do wyrównania! Ponownie mamy remis w Bostonie na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

54:55
    Boston na lodzie w pełnym zestawieniu. Kto wie czy teraz Ottawa nie przesądziła o losach tego meczu.