Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (koniec) | Valencia – Real Madryt 2:1 (koniec) | RCD Espanyol – Eibar 1:2 (koniec)
Sociedad – FC Barcelona 1:0 (koniec)
Valencia CF
2:1 (0:1)
Real Madryt
Niedziela 04.01.2015, 17:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

63
    Ależ nam się rozkręcił w drugiej części Gaya. Szarżował teraz na wysokości pola karnego i bez pardonu wyciął go Daniel Carvajal. Obrońca Realu zarobił "żółtko".

59
    Orban ukarany żółtkiem za faul.

43
    Dani Parejo utrudniał wznowienie gry Casillasowi. Nie umknęło to uwadze arbitra.

42
    Paco Alcacer przerywa kontratak rywali. Za faul na Pepe ukarany żółtą kartką.

39
    Drugie, w przeciągu dwóch minut przewinienie Isco. Jesus Gil sięga do kieszeni – żółta kartka.

33
    Mustafi napomniany za przewinienie na Ronaldo.

29
    Faul Enzo Pereza – odmienne zdanie miał Otamendi i arbiter uspokoił jego zapędy "żółtkiem". Real wznowi grę od rzutu wolnego, uwaga bo to okazja na dobre dośrodkowanie.

23
    Nieporozumienie pomiędzy arbitrami, a Jose Gayą. Ten nieprzepisowo wbiegł na boisko, za co został ukarany żółtą kartką. Kontrowersyjna decyzja.

15
    Sergio Ramos od kilku minut pracował na "żółtko". W końcu za faul w środku pola i dyskusje arbiter ukarał gracza "Galacticos".