Radwańska – Dellacqua 2:0 (koniec) | Janowicz – Ebden 2:1 (koniec)
6 6
Casey Dellacqua
0
2 3
Niedziela 04.01.2015, 10:42 • Perth Arena, Perth • Puchar Hopmana - single (kort twardy halowy)

6:3
    Gem, set i mecz! Agnieszka Radwańska kończy to spotkanie przy siatce!

40-30
    Kolejny świetny serwis polskiej tenisistki! Mamy pierwszą piłkę meczową!

5:3
    Kolejne przełamanie Agnieszki w tym secie! Radwańska za parę chwil będzie serwowała po zwycięstwo w całym spotkaniu!

A-40
    Fatalnym błędem popisuje się teraz Dellacqua. Kolejny breakpoint dla Radwańskiej.

40-30
    Będziemy mieli szansę na kolejne przełamanie na konto Agnieszki Radwańskiej!

3:3
    Wolej Agnieszki i jest przełamanie powrotne! Stan drugiej partii wyrównany!

40-30
    Będziemy mieli szansę na przełamanie powrotne dla Agnieszki.

40-30
    Wolejem przy siatce kończy akcję Radwańska! Mamy szansę na przełamanie powrotne!

0:1
    Kończący return Casey. Niestety drugi set rozpoczynamy od przełamania na niekorzyść Polki.

40-A
    Kolejne autowe zagranie Polki z backhandu. Dellacqua z kolejną okazją na przełamanie.

40-A
    Dellacqua z okazją na przełamanie po kolejnym niezbyt udanym zagraniu Agnieszki.

6:2
    Ależ teraz fatalny błąd Casey Dellacqua. Agnieszka Radwańska bez większych problemów wygrywa pierwszego seta starcia z Australijką!

40-15
    Będziemy mieli kolejne piłki setowe dla Radwańskiej po kolejnym błędzie Dellacqua.

30-40
    Kończący return Casey. Pierwsza szansa dla Australijki na przełamanie.

5:1
    Dellacqua wyrzuca piłkę i jest kolejne przełamanie na korzyść Radwańskiej!

A-40
    Po raz kolejny bardzo dobry dropshot Polki. Będzie jeszcze jedna okazja na przełamanie.

40-30
    Dellacqua nadziała się na siatkę i będziemy mieli breakpoint dla Radwańskiej!

3:1
    Mamy pierwsze przełamanie na korzyść Agnieszki Radwańskiej! Świetnie rozpoczyna się to spotkanie!

40-15
    Znakomita wymiana piłki wygrana przez Agnieszkę! Ponownie będziemy mieli breakpointy!

40-15
    Ponownie na aut wyrzuca piłkę Australijka. Będą dwie okazje na przełamanie dla Polki!