Radwańska, Janowicz – Dellacqua, Mitchell 1:0 (koniec)

Casey Dellacqua
Benjamin Mitchell
0
4

Niedziela 04.01.2015, 14:42 • Perth Arena, Perth • Puchar Hopmana - miksty (kort twardy halowy)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (15:33:30)

8:4
    Podwójnym błędem serwisowym Casey kończy się te spotkanie pokazowe wygraną Polski 8:4!

7:4
    Po świetnej wymianie wymianie mamy 7:4 dla naszej reprezentacji!

40-A
    W tej chwili mamy 6:4 dla Polski

40-A
    Mamy bardzo ważną informację! Jak się okazało nastąpiła zmiana reguł przed meczem i jest to starcie czysto towarzyskie!

40-A
    Teraz dobrze zagrał Benjamin, gem dla Australii!

0:0
    Pewna wygrana w pierwszym secie polskiej pary, oby tak dalej!

6:3
    Smeczem z wyskoku kończy seta Janowicz!

40-30
    Nie trafia Dellacqua z returnu! Mamy setową!

30-30
    Świetnie trafił teraz z forehandu po prostej tuż przy linii bocznej Jerzy!

15-30
    Pomyłka Polaka, uderzenie w aut

15-15
    Doszedł do piłki przy siatce Mitchell i trafił pod końcową linię!

15-15
    Kończy smeczem Jerzy, znów chciała też uderzać Aga, wszedł na jej stronę Janowicz :)

0-15
    Wymuszony błąd Radwańskiej, aut

5:2
    Gem wygrywa para Radwańska, Janowicz!

A-40
    Mamy gema, błąd Mitchella, piłka poza kortem!

40-40
    Dobra odpowiedź Janowicza sprzed siatki

30-40
    Punkty Casey, blisko gema Australia

30-30
    Niesamowite! Poślizgnął się Janowicz i w ostatniej chwili uderza odwrócony i trafia!

15-30
    Znów na prowadzeniu Australijczycy, dobre uderzenie Benjamina

15-15
    Zatańczyła piłka na taśmie po returnie, ale czujny był Janowicz i uderzył dobrze tuż przy linii bocznej

0-15
    Błąd Agnieszki, punkty dla rywali

4:2
    Mocny serwis Australijczyka, return Jerzego poza kortem, gem dla australijskiej pary!

30-40
    Janowicz przegrywa walkę na siatce uderzając w taśmę

30-30
    Wygrywający serwis i mamy remis w gemie!

A-40
    Kropnął serwisem Janowicz, return bardzo wysoki, podbiega znów Jerzy i pakuje piłkę w czysty kort! Co ciekawe krzyknął do Agi by się odsunęła, bo też chciała uderzać :)

40-40
    Wyrzuca piłkę Janowicz! Decydująca akcja przed nami!

40-30
    Trafiła lobem w samą linię Casey!

40-15
    Niespodziewany return Mitchella wylądował w samym narożniku kortu!

40-0
    Drop-shot Janowicza!

30-0
    Return w siatkę, punkty dla Polski

15-0
    Długa wymiana zakończona lobem Benjamina, na na szczęście za mocnym, piłka autowa!

3:1
    Świetnym forehandem kończy gema Dellacqua!

3:0
    Dobrze grał Janowicz na siatce, w końcu Benjamin zagrał w siatkę i mamy gema dla Polski!

40-0
    I już mamy piłkę gemową!

30-0
    Aga uderza pomiędzy dwójkę graczy i Ci długo zastanawiali się kto ma to zrobić w i końcu po uderzeniu piłka wylądowała w siatce!

15-0
    Próba przelobowania Jerzego nieudana, Polak sięgnął piłkę i mocnym uderzeniem zdobył punkty!

2:0
    Wyrzuca piłkę Benjamin, gem dla Polski!

40-30
    Najpierw dobry wyrzucający serwis Mitchella i na koniec skuteczny wolej Dellacqui!

40-15
    Błąd Mitchella, blisko gema polska para!

30-15
    A teraz as! Pierwsze punkty dla Australii!

30-0

15-0
    Pierwsza dłuższa wymiana, wszystko kończy się uderzeniem w taśmę Mitchella

1:0
    Wygrywający serwis Janowicza na koniec gema!

40-0
    Kolejne punkty dla Polski!

30-0
    Nieudany return Australijki, niewiele zabrakło

15-0
    Pierwszy szybko zdobyte punkty dla polskiej pary!

0:0

Od serwisu zacznie Janowicz!

Tenisiści są już na korcie, trwa rozgrzewka!

Benjamin Mitchell zagra w miejsce Ebdena!

Koniec! Janowicz wygrywa 2:1! Czekamy teraz na decyzję czy odbędzie się mecz miksta

No to jeszcze na miksta trochę poczekamy, w meczu Janowicz – Ebden 1:1!

Godzina rozpoczęcia tego spotkania z pewnością ulegnie małej zmianie. Trwa jeszcze drugi set pojedynku pomiędzy Janowiczem a Ebdenem

Mamy dobre wieści! W pierwszym spotkaniu w ramach Pucharu Hopmana Agnieszka Radwańska pokonała w dwóch setach Casey Dellacquę!

Na relację z meczu miksta zapraszam na godzinę 13:30. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

Janowicz do tej pory nie miał okazji mierzyć się z Ebdenem. Patrząc jednak na ranking lepszym tenisistą zdaje się być nasz rodak, który zajmuje 43 pozycję przy 231 Australijczyka. Wydaje się, że polska para jest zdecydowanie silniejsza i to ona powinna wygrać, ale jak to w sporcie bywa wszystko może się zdarzyć

Agnieszka miała do tej pory tylko raz okazję mierzyć się z Casey Dellacquą. Było to podczas zeszłorocznego Wimbledonu, w którym to nasza tenisistka pewnie wygrała w dwóch setach 6:4, 6:0.

W zeszłym sezonie reprezentacja Polski w skaldzie Agnieszka Radwańska i Grzegorz Panfil debiutowała na tym turnieju i spisała się bardzo dobrze. Z grupy wyszli z kompletem zwycięstw kolejno pokonując 3:0 Włochy, 2:1 Kanadę i 2:1 Australię. Największą niespodzianką na tym etapie była wygrana Panfila z Milosem Raoniciem w dwóch setach! W finale najpierw Grzegorz uległ Jo-Wilfried Tsondze, a następnie Isia pokonała Alize Cornet. Decydujący o losach turnieju mikst zakończył się szybką wygraną francuskiej pary. Wicemistrzostwo z pewnością trzeba uznać za sukces

Puchar Hopmana to coroczny drużynowy turniej odbywający się zazwyczaj na przełomie grudnia i stycznia w Australii. Bardzo często mówi się o nim, że są to nieoficjalne mistrzostwa świata zespołów mieszanych. Bierze w nim udział osiem reprezenatcji

Serdecznie zapraszam na relację z meczu miksta podczas Pucharu Hopmana. Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz zagrają z parą C. Dellacqua/M. Ebden

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30.