Poniedziałek 05.01.2015, 20:45 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (22:45:15)

90+5

90+5
    Dośrodkowanie w pole karne z lewej flanki, tam faulowany jest jeden z defensorów gospodarzy, nie ma już wznowienia gry, sędzia kończy mecz!

90+4
    Kibice na trybunach już świętują, tymczasem będzie jeszcze jeden rzut wolny dla gości

90+2
    Xisco długo holował piłkę na prawej flance, w końcu zgrał do środka, gospodarze nie dają sobie jej teraz odebrać zyskując cenne sekundy

90+1
    Znów z rzutu wolnego nici, piłka w rękach Carlosa, nie idzie dziś graczom Granady

90+1
    Edu ukarany żółtą kartką

90
    Cztery minuty doliczone przez sędziego

88
    Okazja dla gości na wrzutkę z wolnego, piłka ustawiona trochę ponad 30 metrów na wprost bramki, jest centra, ale bardzo słaba, spokojnie radzi sobie defensywa Cordoby
    Strzał Marqueza

87
    Marquez zdecydował się na uderzenie z dystansu, ładnie podkręcił piłkę, ale nie w tą stronę

86
    Kompletnie nieudany strzał z powietrza Rikiego, piłka przeleciała bardzo wysoko nad poprzeczką

85
    Wolny dla miejscowych na lewym skrzydle, nie ma wrzutki, futbolówka wycofana do linii defensywnej

83
    Coraz częściej w ofensywie znajdują się piłkarze Granady, ale jak na razie nie zmusili do większego wysiłku bramkarza gospodarzy, a czas ucieka

81
    Zmiana w drużynie Córdoba CF: z boiska schodzi Andone, na boisku pojawia się Xisco.
    Strzał Ortuno

79
    Ładnie przedarł się prawą flanką Foulquier, zagranie na bliski słupek, wybija piłkę jeden z obrońców Cordoby, jeszcze jest kontyuacja akcji gości, strzela sprzed szesnastki Ortuno, niecelnie

77
    Rzut wolny na lewej stronie mają przyjezdni, wrzutka w pole karne, niedokładne uderzenie głową Ortuno i od bramki wznawia grę Carlos

75
    Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika gospodarzy, tym razem obędzie się jednak bez zmiany, gracz Cordoby sygnalizuje chęć kontynuowana gry

73
    Strzelec drugiego gola złapany na minimalnym ofsajdzie

71
    Gospodarze długo kontrolowali futbolówkę, ale w końcu wskutek pressingu golkiper Cordoby wybija piłkę poza linię boczną. Po chwili idzie centra w szesnastkę miejscowych, lecz spokojnie złapał piłkę Carlos

70
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Nyom, na boisku pojawia się Riki.

69
    Obraz gry w drugiej połowie wciąż nie ulega zmianie, dużo przewinień, mało składnych akcji i strzałów, a jak już jakieś są to niskiej jakości

67
    Tym graczem jest Ghilas, który utykając przy pomocy fizjoterapeutów zmuszony jest opuścić boisko. W jego miejsce trener Cordoby desygnuje Fidela

66
    Leży na murawie jeden z zawodników gospodarzy, wezwana pomoc medyczna do niego

65
    Długie zagranie do wybiegającego na wolne pole Andone'a omal nie okazało się celne, minimalnie szybciej przy piłce znalazł się bramkarz Granady

64
    Słaba próba uderzenia Pitiego, pewnie futbolówkę łapie golkiper gospodarzy

62
    Teraz mamy obrazek , w którym dużo podań na własnej połowie wymieniają goście

60
    Kolejne faule odgwizdywane przez arbitra w środku pola, zdecydowanie jest ich dziś więcej niż uderzeń na obie bramki

59
    Szybka akcja przyjezdnych, długa piłka na prawą stronę, tam za szybko wybiegł El Arabi, spalony

58
    Ghhilas był przekonany, że wywalczył rzut rożny, tymczasem sędzia nakazuje wznowić grę bramkarzowi gości. Powtórki wykazały, ze Ghilas miał rację!

57
    Miejscowi wywalczyli aut na wysokości szesnastki Granady, postanowili krótko rozegrać piłkę by po chwili ponownie wznawiać grę zza linii bocznej

55
    Akcja prawą flanką Cordoby szybko się kończy, źle przyjął piłkę Ekeng, przejął ją jeden z defensorów gości

53
    Póki co niewiele się dzieje w tej połowie, częściej przy piłce znajdują się miejscowi, teraz wznawiają grę rzutem wolnym po faulu Nyoma

52
    Nieudana rozegranie tego stałego fragmentu gry, od bramki wznawia Oier

51
    Rzut wolny dla miejscowych na prawej stronie, dośrodkowanie w szesnastkę, piłka wybita na róg

50
    Szybka akcja gospodarzy, znów sam kończył ją Ghilas, uderzył mocno zza pola karnego, bardzo niecelnie

48
    Sporo fauli na początku drugiej połowy, piłka przebywa głównie w strefie środkowej boiska

46
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Carlos, na boisku pojawia się Larsson.

46
    Zmiana w drużynie Córdoba CF: z boiska schodzi Cartabia, na boisku pojawia się Garcia.

46

Dobra skuteczność w pierwszych 45 minutach gospodarzy daje im dwubramkowe prowadzenie, a zarazem realne szanse na pierwszą wygraną w tym sezonie na własnym boisku. Zapraszam za kwadrans na drugą odsłonę meczu!

45+1
    Florin ANDONE - 2:0

44
    Gol dla Córdoby!

Ghilas świetnie podaje w pole karne na wolne pole do Cartabii, ten na pełnej szybkości przejmuje piłkę, zagrywa płasko w pole bramkowe, a tam już nabiegający FLORIN ANDONE wbija futbolówkę do pustej bramki!

43
    Przejęli inicjatywę teraz miejscowi, próba rozegrania akcji prawą stroną się nie powiodła, gra przeniesiona lewe skrzydło

41
    Długa piłka w szesnastkę gości, szybko pozbywają się jej stamtąd defensorzy Granady
    Uderzenie z wolnego Rico

39
    Rzut wolny dla Granady, piłka ustawiona nieco ponad dwadzieścia metrów na wprost bramki gospodarzy, uderzenie Rico mija słupek omal się o niego nie ocierając!

38
    Chwila chaosu na połowie gospodarzy, w końcu opanował piłkę Carlos, zszedł z nią do lewego skrzydła, dośrodkować nie zdołał, ale będzie jeszcze aut

36
    I jak się okazuje Jhon Cordoba nie będzie w stanie kontynuować gry, w jego miejsce na boisku pojawia się Ortuno

35
    Chwila przerwy w grze, nie podnosi się z murawie Jhon Cordoba, pomoc medyczna przy nim

34
    Dośrodkowanie z prawej flanki, uderzenie głową z prawej strony pola karnego za słabe, łapie piłkę Oier

33
    Na spalonym w jednym momencie znalazło się teraz aż trzech zawodników gości

32
    Nieudane zagranie na prawe skrzydło piłkarza Cordoby, od autu na własnej połowie wznawia grę Granada

30
    Uderzenie Pitiego mija bramkę, bramkarz gospodarzy upomina swoich kolegów by się lepiej ustawiali

29
    Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry, przy piłce nadal ekipa Granady

28
    Przedarł się środkiem Piti, zagrał na prawą stronę do Nyoma, ten po walce z obrońcami w końcu zdołał zacentrować, piłka wybita na rzut rożny

27
    Dwukrotnie w krótkim czasie w walce o piłkę z defensorami Cordoby faulował Foulquier

25
    Szybka akcja gospodarzy lewą flanką, zagrywa piłkę w szesnastkę Ghilas, ale robi to zbyt mocno i ta ostatecznie opuszcza boisko

24
    Kolejny wolny dla Granady, centra w pole karne, piłka bardzo szybko je opuszcza i przejmują ją miejscowi

23
    Przewracało się w szesnastce gości dwóch graczy Cordoby, o rzucie karnym nie może być mowy

21
    Rzut wolny dla gości na lewym skrzydle, wrzutka w pole karne, chwila zamieszania, ale ostatecznie futbolówka wybita byle dalej przez jednego z defensorów gospodarzy

20
    Mamy pierwszą żółta kartkę w tym meczu, za faul tuż przy linii bocznej ukarany Cartabia

18
    Od razu do ofensywy przeszli miejscowi, przepychał się na lewej stronie Cordoba i sędzia odgwizduje jego faul, z szybkiej akcji nici
    Nabil GHILAS - 1:0

16

Edu chciał zabawić się z obrońca na prawej flance, wydawało się, że stracił piłkę, ale dopadł do niej jeszcze Ekeng, zagrał na dwunasty metr a tam NABIL GHILAS płaskim uderzeniem wpakował futbolówkę do siatki!

14
    Zaatakowali prawym skrzydłem miejscowi, próbował ominąć obrońcę Edu i dośrodkować, ale wcześniej futbolówka opuściła linię końcową

13
    Kontra Granady, zagranie na prawą flankę do Jhona Cordoby, tego uprzedził Crespo i wybił piłkę na aut

11
    Dużo chaosu w środku boiska, żadna z drużyn nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce

9
    W ataku Granada, próba przebicia się prawa stroną nieudana, futbolówka przechodzi na drugą stronę boiska, tam udało się wywalczyć aut blisko pola karnego gospodarzy

8
    Brzydki faul Jhona Cordoby na połowie przeciwnika, sędzia daje słowną reprymendę piłkarzowi gości

7
    Kolejna długa piłka, tym razem przyjął ją napastnik Cordoby, ale równie szybko dał sobie odebrać
    Niecelny strzał Ghilasa

5
    Indywidualna akcja Ghilasa, przebiegł z piłką od połowy aż prawie do pola karnego gości, tuż sprzed niego mocno uderzył. ale niezbyt celnie

4
    Nieco częściej przy piłce z początku spotkania znajdują się przyjezdni, Cordoba zagrała już kilka długich piłek, lecz żadnej dokładnej

2
    Rożny dla gości, dośrodkowanie Rico za słabe, najbliżej stojący obrońca Cordoby wybija piłkę poza linię boczną

1

Córdoba CF: Carlos – Edu, Deivid, Pantić, Crespo – Cartabia, Rossi, Ekeng, Vico – Andone, Ghilas

Rezerwowi: Saizar, Pinillos, Fidel, Garcia, Silva, Abel, Xisco

Granada CF: Oier – Nyom, Babin, Garcia, Carlos – Piti, Marquez, Rico, Foulquier – Cordoba, El Arabi

Rezerwowi: Roberto, Djale, Yuste, Eddy, Riki, Larsson, Ortuno

Sędziowie: Inaki Bikandi – Andoni Huerga, Aitor Villate – Aitor Gorostegui

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 20:45. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

Zespół z Andaluzji poprzedni mecz wspomina nieco lepiej, ale też nie do końca był zadowolony z finalnego rezultatu. Na własnym obiekcie zremisowali 1:1 z Getafe CF, choć prowadzili do przerwy po bramce Jhona... Cordoby

Granadzie idzie niewiele lepiej. To aktualnie osiemnasta drużyna ligi a zatem także znajduje się w strefie spadkowej. w swoim dorobku ma trzynaście oczek zdobytych za dwa zwycięstwa i siedem remisów. W ośmiu spotkaniach wyjazdowych ugrali dotychczas sześć punktów, raz wygrywając

Ekipa z Kordowy w swoim ostatnim ligowym starciu dostała solidne lanie. Grając na wyjeździe przeciwko słynnej FC Barcelonie była skazywana na porażkę, ostatnie skończyło się na 0:5

Cordoba to w tej chwili przedostatnia drużyna w tabeli. W poprzednich szesnastu spotkaniach wywalczyła zaledwie jedenaście punktów, osiem razy remisując i tylko raz zwyciężając! Z racji tego że ta wygrana miała miejsce na wyjeździe, na Nuevo Arcangel jeszcze nie cieszyli się z kompletu punktów notując pięć remisów w ośmiu starciach

Serdecznie zapraszam na relację z hiszpańskiej Primera Division. Cordoba CF vs Granada CF

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.