Udinese – AS Roma 0:1 (koniec) | Chievo – Torino 0:0 (koniec) | Empoli – Hellas 0:0 (koniec)
Genoa – Atalanta 2:2 (koniec) | AC Milan – Sassuolo 1:2 (koniec) | US Palermo – Cagliari 5:0 (koniec)
Parma – Fiorentina 1:0 (koniec) | Cesena – Napoli 1:4 (koniec) | Juventus – Inter 1:1 (koniec)
Genoa CFC
2:2 (0:1)
Atalanta BC
Wtorek 06.01.2015, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris (Genua) • Włoska Serie A
    Alessandro MATRI - 2:2

69
    Gospodarze wracają do gry! Z bramki wyszedł Sportfiello co wykorzystał jeden z graczy Genui, który odegrał do stojącego na piątym metrze ALESSANDRO MATRINIEGO, a ten zdobył siódmą bramke w tym sezonie!
    Iago FALQUE - 1:2

51
    IAGO FALQUE zdobywa gola z "wapna" co sprawia, że oglądamy dwie szybkie bramki w przeciągu pierwszych 10 minut drugiej połowy!
    Maxi MORALEZ - 0:2

49
    Zabójczy kontratak wykonaniu gości, którzy wyszli trzech na dwóch i podanie na prawą strone do MAXI MORALEZA, który znalazł się w sytuacji sam na sam i bez mniejszych problemów pokonał golkipera gospodarzy!
    Davide ZAPPACOSTA - 0:1

37
    Mamy pierwszą bramke w tym spotkaniu, a zdobywają ją niespodziewanie goście. Podanie ze środka boiska do wbiegającego z lewej strony pola karnego DAVIDE ZAPPACOSTY, który znajduje się sam na sam i uderza po długim rogu nie dając żadnych szans Perinowi!