Estonia – Mołdawia 3:3 (koniec) | Polska – Macedonia 3:2 (koniec)
Estonia
3:3 (3:2)
Mołdawia
Środa 07.01.2015, 17:00 • Hala Sportowa, Tychy. • Reprezentacja Polski

Mecz kończy się remisem 3:3 i oba zespoły godnie żegnają się z rozgrywkami Turnieju Czterech Państw! Wydawało się, że murowanym faworytem pojedynku jest Mołdawia, ale Estończycy zawiesili poprzeczkę naprawdę wysoko. Bramki zdobywali dzisiaj Rubel oraz Aleksejev (dwie) oraz Lascu, Tacot i Obada. Niech państwo zostaną z nami, już za moment zaczyna się mecz reprezentacji Polski oraz Macedonii! (18:29:36)

39:31
    Andrian Lascu miał piłkę meczową, ale jego mocne uderzenie z siódmego metra mija bramkę Boskina!

39:02
    Udało się przetrwać napór Estonii, ale wybijają oni futbolówkę na oślep do przodu.

38:30
    Nieprawdopodobnie bronią w końcówce meczu Estończycy! Piłka zdecydowanie nie chce wpaść kolejny raz do siatki Boskina!

38:00
    Do końca meczu pozstały już tylko dwie minuty. Na tablicy wyników nadal remis 3:3.

37:32
    Andrei Negara przegrywa pojedynek oko w oko z bramkarzem rywali! Kapitalnie kolejny raz broni Mark Boskin!

36:42
    Tym razem również Boskin nie zawodzi i paruje strzał Lascu z bliskiej odległości.

36:33
    Czas dla reprezentacji Mołdawii. Zapewne już za chwilę będą grali z wycofanym bramkarzem i dodatkowym zawodnikiem w polu.

36:30
    Obada kapitalnie zwiódł rywala i uderzył w krótki róg bramki! Tym razem również fenomenalnie broni Boskin!

35:50
    Tacot potężnie uderza z daleka, ale prosto w ręce golkipera rywali.

35:35
    Andrian Lascu huknął z linii pola karnego, a piłka po nogach Boskina uderza w słupek!

35:20
    Trzeci faul w tej części meczu zawodników estońskiej kadry.

34:59
    Estonia miała okazję na wyjście z kontrą, jednak znowu kapitalnie w obronie wyszli ich rywale.

34:11
    Estończycy nie są w stanie wyjść z własnej połowy boiska pod pressingiem swoich rywali.

33:21
    Stanislav Bostrov pięknie uderzył z daleka, ale jedną ręką kapitalnie wybronił Boskin!

33:02
    Zblokowane uderzenie gracza z Mołdawii i będziemy mieli w konsekwencji korner.

32:38
    Estonia próbuje długo i cierpliwie rozgrywać futbolówkę na własnej połowie boiska.

Dawid Czempisz

Gole: 9. Rubel, 10. Aleksejev (kar.), 19. Aleksejev (10 m kick) – 14. Lascu, 19. Tacot, 29. Obada

Kartki:   23. Aleksandrov (EST)

Estonia: 1. Mark Boskin, 12. Madis Rajando – 2. Andrei Antonov, 3. Vladislav Tsurilkin, 4. Sergei Kostin, 5. Anton Smetanin, 6. Kristjan Paapsi, 7. Pavel Rubel, 8. Stanislav Bostrov, 9. Sergei Aleksandrov, 10. Maksim Aleksejev, 14. Indrek Rist, 15. Mait Anton, 16. Robert Veskimae.
    Mołdawia: 1. Alexei Capsamun, 12. Oleg Chitoroaghi – 2. Alexandzu Timbalist, 3. Mihail Robu, 4. Alexei Muntean, 5. Andrei Negara, 6. Constantin Durdujel, 7. Oleg Gojan, 8. Oleg Hilotti, 9. Cristian Obada, 10. Serghei Tacot, 11. Andrian Lascu, 16. Serghei Muntean.

Sędziowie: Grzegorz Hamowski, Damian Jaruchiewicz – Tomasz Frąk.