Sobota 10.01.2015, 21:00 • Pepsi Center, Denver • National Hockey League
    ALES HEMSKY - 4:3

42:38
    Gol dla Dallas!
    Bramkę zdobył ALES HEMSKY.

GOOL! Teraz do gry wracają Gwiazdy! Spezza świetnie wycofał gumę do ALESA HAMSKIEGO, który ładnym strzałem z nadgarstka pokonuje Warłamowa. 4:3.
    MATT DUCHENE - 4:2

40:12
    Gol dla Colorado!
    Bramkę zdobył MATT DUCHENE.

GOOOOOL! Kapitalne rozpoczęcie tercji w wykonaniu Avs! MATT DUCHENE objechał bramkę Stars i fantastycznym strzałem pod poprzeczkę pokonał Lehtonena. Lewiny prowadzą 4:2!
    NATHAN MACKINNON - 3:2

39:52
    Bramkę zdobył NATHAN MACKINNON.

GOOOOL! Ależ ogromny błąd defensywy Dallas, która gubi we własnej tercji gumę na rzecz Talbota, ten momentalnie podaje do NATHANA MACKINNONA, a młody ofensor Avs nie marnuje doskonałej okazji i pokonuje Lehtonena! Gol uznany po długiej analizie video bowiem guma minimalnie przekroczyła linię bramkową. 3:2 dla Lawin!
    MAXIME TALBOT - 2:2

28:43
    Bramkę zdobył MAXIME TALBOT.

GOOOOL! Mamy już remis w Denver! Mitchell uderzył spod niebieskiej, tor lotu krążka przeciął jeszcze MAXIME TALBOT i guma wylądowała w siatce Stars! 2:2!
    ERIK JOHNSON - 1:2

27:18
    Bramkę zdobył ERIK JOHNSON.

GOOOOL! Jest bramka kontaktowa Lawin! ERIK JOHNSON indywidualnie wykończył akcję Colorado i ładnym strzałem z backhandu pokonał Lehtonena. Avalanche wracają do gry!
    COLTON SCEVIOUR - 0:2

9:24
    Bramkę zdobył COLTON SCEVIOUR.

GOOOL! Mamy kolejne trafienie dla Gwiazd! COLTON SCEVIOUR strzałem z backhandu z najbliższej odległości pokonuje Warłamowa i Lawiny przegrywają już 0:2.
    BRETT RITCHIE - 0:1

0:27
    Bramkę zdobył BRETT RITCHIE.

GOOOL! Pierwszy strzał na bramkę Warłamowa i od razu gol dla Dallas! Seguin uderzył z nadgarstka, BRETT RITCHIE zmienił tor lotu gumy i krążek wylądował w siatce Warłamowa. 1:0 dla Dallas.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 28. Johnson (Duchene, Landeskog), 29. Talbot (Mitchell, Guenin), 40. MacKinnon (Talbot), 41. Duchene – 1. Ritchie (Seguin, Benn), 10. Sceviour (Fidler), 43. Hemsky (Spezza)

Colorado Avalanche: Warłamow (Berra) – Hejda, Johnson, Guenin, Barrie, Holden, Stuart – Landeskog, Duchene, Rendulič – Tanguay, O´Reilly, Iginla – Talbot, Mitchell, MacKinnon – McLeod, Cliche, Briere
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindbäck) – Goligoski, Klingberg, Oleksiak, Daley, Jo. Benn, Demers – Ja. Benn, Seguin, Ritchie – Cole, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Fidler, Sceviour