Omsk – impel 3:1 (koniec) | Chemik – Dynamo Kazań 3:1 (koniec)
14 23 26 21
Środa 14.01.2015, 14:00Liga Mistrzyń
    To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

0:0
    Po niezłym spotkaniu Omiczka Omsk pokonała Impel Wrocław 3:1. Rosjanki zasłużyły na tą wygraną od początku spotkania widać było ich przewagę. Brawa jednak należą się dla Wrocławianek. Po pierwszym nieudanym secie w kolejnych powalczyły i udało im się wyrwać seta, który był ich pierwszym wygranym w tegorocznej Lidze Mistrzów. Oby w dwóch pozostałych spotkaniach grupy poszły za ciosem i zdobyły pierwsze punkty oraz pierwszą wygraną. (15:58:36)

0:0
    Trzeci set niestety ponownie rozstrzygnęły na swoją korzyść Rosjanki. Do jego połowy mieliśmy wyrównaną walkę. W końcówce Omiczka jednak odskoczyła na parę oczek i nie oddał tej przewagi już do samego końca ostatecznie zwyciężając 25:21

25:21
    Czwarty set skończony.

25:21
    Zablokowana Gryka i Omiczka niestety zwycięża to spotkanie...

24:21
    Bronią się siatkarki Impelu. Skuteczny atak po bloku Kaczor.

24:20
    Skutecznie Rosjanki i mamy piłkę meczową.

23:20
    Skuteczny atak Mroczkowskiej. Wrocławianki jeszcze walczą.

23:19
    Isavea kończy po bloku na prawym skrzydle. Omiczka dwa punkty od wygrania meczu.

22:19
    Nie odpuszcza jeszcze Impel. Kończy na lewym skrzydle Kaczor.

22:18
    Kutikova kończy z lewego skrzydła.

21:18
    Nieczyste przyjecie Wrocławianek i Gryka myli się na rozegraniu. Omiczka uzyskuje przewagę.

20:18
    Kończy na lewym skrzydle Kurilo.

19:18
    Psują zagrywkę Rosjanki. Czyżbyśmy mieli kolejną zaciętą końcówkę?

19:17
    Ajj było blisko remisu. Zablokowany atak Isavej, piłka po bloku jednak na minimalnym aucie.