Getafe – Almeria 1:0 (koniec) | Sociedad – Villarreal 2:2 (koniec) | Bilbao – Celta Vigo 0:2 (koniec)
Sevilla – Granada 4:0 (koniec)
Real Sociedad
2:2 (1:1)
Villarreal CF
Środa 14.01.2015, 20:00 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Puchar Hiszpanii

Koniec meczu! Po dziewięćdziesięciu minutach spotkanie pomiędzy Realem Sociedad a Villarrealem zakończyło się remisem 2-2. Mimo tego wyniku, to piłkarze "Żółtej Łodzi Podwodnej" awansowali do kolejnej rudny Copa del Rey, wygrywając w dwumeczu 3-2. (21:49:34)

90+3

90+3
    Nie spieszą się zawodnicy gości. Od bramki grę rozpocznie Asenjo.

90+2
    Jeszcze będziemy mieli korner dla gospodarzy.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Jeszcze będziemy mieli rzut wolny dla gospodarzy. Wysokość dwudziestego metra.

88
    Granero dośrodkował w pole karne, gdzie do uderzenia głową skakał Castro. Jednak z impetem wpadł w niego Asenjo, który mocno go poturbował. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

87
    Real Sociedad cały czas naciska. Przewaga jednego zawodnika sprzyja im, ale wciąż nie potrafią tego wykorzystać.

85
    Z rzutu wolnego próbował uderzać Pardo, ale w wyśmienitej sytuacji trafił wprost w dobrze ustawiony mur.

84
    Villarreal będzie musiał grać w osłabieniu!
    Musacchio ostro potraktował rywala przed polem karnym za co otrzymał drugi żółty kartonik!

82
    David Moyes został wysłany na trybuny!

81
    Na pozycji spalonej złapany został gracz Realu Sociedad.

80
    Małe zamieszanie przy linii bocznej boiska. David Moyes jest uspokajany przez arbitra.

78
    Kolejna zmiana w zespole Villarreal!
    Za Gomeza melduje się na murawie Cheryshev.

77
    Druga zmiana w zespole gospodarzy!
    Za Gonzaleza na murawie zameldował się Finnbogason.
    GRANERO - 2:2

75
    Gol dla Sociedad!

ESTABAN GRANRO!!

Kapitalna akcja gospodarzy, którzy już po minucie doprowadzają do wyrównania. Agirretxe świetnie przyjął futbolówkę przed polem karnym i nad obrońcami zagrał do wbiegającego ESTABANA GRANERO, a Hiszpan mocnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki.