Bordeaux – Nice 1:2 (koniec)
Girondins Bordeaux
1:2 (1:0)
OGC Nice
Piątek 16.01.2015, 20:30 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (22:23:41)

Po niezłej pierwszej i niezwykle emocjonującej drugiej połowie OGC Nice pokonuje na wyjeździe Girondins Bordeaux w stosunku 2:1! Do przerwy za sprawą trafienia Rolana prowadzili goście, ale bramki Amaviego i gol Plei z ostatniej minuty regulaminowego czasu gry zadecydował, że to podopieczni Claude'a Puela mogą się dziś cieszyć z kompletu punktów!

90+3
    Koniec meczu!

90+3
    Dośrodkowanie ostatniej szansy w kierunku Sali pewną interwencją z dala od własnej bramki przerywa Hassen. Wydaje się że to była ostatnia akcja w tym meczu!

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy tego spotkania! Czy gospodarzy będzie jeszcze stać na zdobycie wyrównującej bramki?
    Alassane PLÉA - 1:2

90
    Gol dla Nice!
    Goście obejmują prowadzenie w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry! Sala przegrał pojedynek z Mendym, który rozprowadził bramkową akcję. Piłka trafiła pod nogi Bautheaca, ten wyłożył ją z kolei ALASSANE PLEI, a napastnik Nicei skierował futbolówkę do pustej bramki!

88
    Podanie Plasila w kierunku D'Almeidy przecięte, za chwilę z kontrą postarają się wyjść przyjezdni.

87
    Ostatnia roszada dokonana przez Willy'ego Sagnola, David Djigla zastępuje na placu gry Serticia.

86
    To mogła być bramka dla Bordeaux! Toure podał prostopadle do Emiliano Sali, który znalazł się oko w oko z bramkarzem, minął go, ale znalazł się w zbyt trudnej sytuacji, aby móc oddać strzał!

85
    Zbyt długo holował piłkę Diego Rolan, Urugwajczyk przebiegł z nią kilkanaście metrów, ale, atakowany przez trzech rywali, stracił futbolówkę przed polem karnym.

83
    Pierwsza zmiana w drużynie z Nicei, Carlosa Eduardo zastępuje Albert Rafetraniaina.

81
    To mogło być 2:1 dla Nicei! Bautheac odebrał piłkę rywalowi, wpadł w pole karne i dośrodkował, centymetry dzieliły Carlosa Eduardo od wbicia futbolówki do bramki!

80
    Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Bautheaca przerywa jednak D'Almeida.

78
    Na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się Sertić, po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę!

77
    Mały bilard zrobił nam się przed polem karnym gości, ostatecznie sędzia odgwizdał faul Mendy'ego na dryblującym Rolanie.