25 20 22 12
VK Prostějov
3
11 25. 25 25 15
Wtorek 20.01.2015, 18:00 • Hala Widowiskowo Sportowa w Szczecinie • Liga Mistrzyń

0:0
    Policzanki niespodziewanie przegrywają we własnej hali z mistrzyniami Czech 2:3!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie. (20:23:44)

12:15
    Castaneda wykorzystuje kontrę! Koniec meczu!

12:14
    Nie mogą skończyć ataku policzanki! kossanyiova nie myli się! Piłka meczowa dla mistrzyń Czech!

9:11
    Bjelica nie kończy ataku! W kontrze skutecznie Kossanyiova! Drugi czas dla trenera Cuccariniego!

8:9
    Niemoc w ataku policzanek nadal trwa! Castaneda plasem wyprowadza swój zespół na prowadzenie! Czas dla trenera Cuccariniego!

7:7
    Pereira Soares ponownie świetnie zagrywa! Zenik nie daje rady przyjąć piłki!

7:4
    Markevich zablokowana przez Bednarek-Kaszę i Ognjenovic! Czas dla trenera gości!

5:3
    Zablokowana Karg!

0:0
    Po bardzo wyrównanej czwartej partii policzanki niestety musiały uznać wyższość swoich rywalek i uległy 22:25. Przed nami tie-break!

22:25
    Bednarek-Kasza ze środka atakuje w aut. Będzie tie-break!

22:24
    Karg kończy ze środka! Piłka setowa!

15:16
    Nadal obie ekipy nie potrafią wyokreować sobie większej przewagi. Czeszki na kolejnej przerwie technicznej prowadzą jednym punktem.

12:12
    Zablokowana Kossanyiova! Pierwszy czas dla trenera przyjezdnych!

7:10
    Markevich ustrzeliła zagrywką Glinkę-Mogentale! Drugi czas bierze trener Cuccarini!

7:9
    Problemy z przyjęciem. Zenik próbuje oddać piłkę za darmo i palcami przebija w aut! Czas dla trenera Cuccariniego!

7:8
    Bardzo wyrównana ta czwarta partia gry. Póki co to jednak ekipa z Prostejova schodzi na pierwszej przerwie technicznej z jednopunktowym prowadzeniem.

0:0
    Chemik ponownie bez problemów wygrał partię 25:17. Przed nami kolejny czwarty już set dzisiejszego wieczoru.

25:17
    Bjelica kończy atak w kontrze z prawego skrzydła.

24:17
    Bednarek-Kasza kiwa ze środka! Piłka setowa!

22:14
    Zablokowana Borovinsek! Osiem punktów przewagi Chemika!

16:10
    Sześć punktów przewagi na drugiej przerwie technicznej! Policzanki grają prawie tak dobrze jak w pierwszej partii. Miejmy nadzieję, że utrzymają wynik do końca.

14:8
    Przejście linii środkowej przez Markevich! Drugi czas dla trenera przyjezdnych!

11:8
    Glinka-Mogentale ustrzelona zagrywką przez Kossanyiova! Czas dla trenera Cuccariniego!

11:5
    Zablokowana Kossanyiova! Czas dla trenera gości!

8:4
    Bardzo podobny początek jak w pierwszej partii. Miejmy nadzieję, że policzanki utrzymają, bądź powiększą przewagę w tej części spotkania.

2:1
    Mała przerwa w grze. Kapie z dachu w hali w Szczecinie. Czekamy na decyzję sędziów.

0:0
    Mistrzynie Czech zdecydowanie poprawiły swoją dyspozycję w drugim secie i wyrównały stan tego meczu. Wszystko zaczęło się zatem od początku. Miejmy nadzieję, że to policzanki ponownie wrócą na odpowiednie tory.

20:25
    Nieskutecznie w ataku policzanki. Rywalki się nie mylą i kończą drugą partię!

20:24
    Nie przyjmują zagrywki Borovinsek policzanki! Piłka setowa!

19:21
    Ponownie w kontrze skutecznie Werblińska! Czas dla ekipy z Czech!

13:17
    Świetna zagrywka Bjelicy! Nie przebijają na drugą stronę zawodniczki z Prostejova! Czas dla Miroslava Cary!

10:16
    Policzanki ze sporą stratą do rywalek. Ekipa z Czech zaczęła mądrze, a na dodatek skutecznie grać. Miejmy nadzieję, że nie utrzymają przewagi z drugiej przerwy technicznej.

7:13
    Glinka-Mogentale atakuje w aut! Sześć punktów straty policzanek! Drugi czas dla szkoleniowca gospodyń!

6:10
    Karg ustrzeliła Zenik zagrywką! Czas dla trenera Cuccariniego!

6:8
    Po świetnym początku seta, zawodniczki z Prostejova złapały dobry rytm gry i ostatecznie to one prowadzą na pierwszej przerwie technicznej 6:8!

0:0
    Nie ma co dużo mówić. Policzanki zdecydowanie dominują w dzisiejszym spotkaniu. Szybko odskoczyły rywalkom i sukcesywnie powiększały przewagę. Ostatecznie wygrały pierwszą partię 25:11. Już za chwilę początek drugiego seta.

25:11
    Bjelica rehabilituje się skutecznym atakiem z prawego skrzydła i kończy seta!

24:10
    Autowy atak drużyny z Prostejova! Piłka setowa!

21:8
    Na raty, ale punktują policzanki! Z obejścia trafia w boisko Bednarek-Kasza! 13 punktów przewagi!

16:7
    Przewaga policzanek wynosi już 9 punktów. Nic nie zanosi na to by przyjezdne zdołaly powalczyć w tym pierwszym secie.

14:6
    Dobrze blokiem popracowały obie ekipy. Ostatecznie Glinka-Mogentale kiwa tuż nad blokiem. Drugi czas dla drużyny z Prostejova!

11:5
    Castaneda Simon atakuje w siatkę z drugiej linii. Pierwszy czas dla szkoleniowca ekipy z Prostejova.

8:4
    Policzanki na pierwszej przerwie technicznej prowadza już czterema punktami. Nasza drużyna powoli buduje sobie przewagę i miejmy nadzieję, że utrzyma ją do końca.

Adrian Somorowski

Grupa Azoty Chemik Police: Werblińska, Malagurski, Bednarek-Kasza, Glinka-Mogentale, Rabka, Bjelica, Veljkovic, Kowalińska, Mróz, Jagieło, Ognjenovic, Libero: Zenik
    VK Prostějov: Kossanyiova, Gambrova, Karg, Weiss, Meidlova, Lakoma, Borovinsek, Pereira Soares, Castaneda Simon, Markevich, Zatloukalova, Libero: Kovarova

Sędziowie: Titt Koiv – Ilian Georgiev