Kraków – Praga 86:72 (koniec) | Energa Toruń – Istambuł 67:81 (koniec)
Energa Toruń
67:81 (12:25, 34:46, 52:67)
Fenerbahçe Ülker Istambuł
Środa 21.01.2015, 19:00 • Hala widowiskowo-sportowa w Toruniu. • Euroliga kobiet

Katarzynki przegrywają 14 punktami z wicemistrzyniami Turcji. Fenerbahce zanotowało świetny początek wychodząc na prowadzenie 0:13 i to był kluczowy moment w tym spotkaniu.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie. (20:39:32)

Katarzynki w pewnej chwili podgoniły rywalki już na 7 punktów. Turczynki jednak ponownie zaczęły lepiej grać i prowadzą do przerwy 12 punktami.

Za kwadrans początek drugiej połowy.

Katarzynki zdecydowanie przespały pierwszą część pierwszej kwarty. Fenerbahce prowadziło już 0:13 i taką też przewagę utrzymało do końca. Już za chwilę początek drugiej kwarty.

Adrian Somorowski

Energa Toruń: Jackson, Peckova, Płonka, Reid, Ajdukovic, Pawlak, Wieczyńska, Suknarowska, Fikiel, Misiuk, Makowska, Harris
    Fenerbahçe Ülker Istambuł: Cakir, Bibrzycka, Vardarli Demirmen, Koksal, Palazouglu, Canitez, Hollingsworth, Bojovic, Charles, McGoughtry, Ndour
    KWarty: 12:25, 22:21, 18:21, 15:14