Czwartek 22.01.2015, 16:00Liga Mistrzyń

24:15
    Kapitalny atak Poljak ze skrzydła po prostej i piłka meczowa dla Turczynek!

16:11
    Punkt bezpośrednio z zagrywki De La Cruz i to Eczacıbaşı VitrA Stambuł prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

13:9
    Przy okazji przerwa na życzenie szkoleniowca gości!

8:7
    Ależ grają oba zespoły w defensywie. Świetna kontra Turczynek i kapitalny atak z drugiej linii po prostej Larson. Przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodyń!

25:10
    Autowy atak ze środka siatki Impelu i to Eczacıbaşı VitrA Stambuł wygrywa tego seta gromiąc rywalki do 10! Trzeba dodać, że od stanu 5:8, gospodynie zdobyły aż 20 punktów, przy dwóch przyjezdnych!

24:10
    Dobra wybrona Turczynek. Kontra i kiwka ze skrzydła De La Cruz w boisku. Piłka setowa dla gospodyń!

16:8
    Kolejny punkt bezpośrednio z zagrywki Larson. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodyń, które od poprzedniej przerwy technicznej punktowały bez przerwy. Zdobyły 11 punktów, kiedy Impel 0!

14:8
    Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywają Turczynki! Przerwa na życzenie szkoleniowca Impelu!

9:8
    Bagci atakuje ze skrzydła i wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Szkoleniowiec gości prosi o czas!

5:8
    Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Kaczor! Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Impelu!

21:25
    Dobrze w obronie Sawicka, ale nie kończy Cutura. Turczynki dostarczają piłkę za darmo. Kontra i pewny atak Kaczor ze skrzydła! Drugi set dla Impelu!

21:24
    Cutura decyduje się na atak ze skrzydła i jest 24 punkt! Piłka setowa dla wrocławianek!

15:20
    Dobry serwis Impelu. Dostają piłkę za darmo. Kontra i pewny atak ze skrzydła Joanny Kaczor. Tym razem przerwa na życzenie trenera ze Stambułu!

14:18
    Przerwa na życzenie szkoleniowca gości.

10:16
    Punktowy atak ze skrzydła Mroczkowskiej i druga przerwa techniczna przy sporym prowadzeniu wrocławianek.

5:8
    Pewny atak ze skrzydła po skosie Cutury i pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu wrocławianek.

5:7
    Zablokowana Kaczor przez dwie Turczynki na lewym skrzydle! Przerwa na życzenie szkoleniowca Impelu.

1:5
    Kiwka Poljak na środku, ale nadziera się na pojedynczy blok! Przerwa na życzenie szkoleniowca ze Stambułu!

25:19
    Podwójny blok Eczacıbaşı VitrA Stambuł i to gospodynie wygrywają tego pierwszego seta!

24:19
    Kąkolewska zagrywa w siatkę i to Turczynki mają piłkę setowa.

20:17
    Kolejny atak ze skrzydła De La Cruz, tym razem po bloku w aut! Przerwa na żądanie trenera Impelu!

16:13
    Tym razem dobra akcja Turczynek. Pewny atak Demir i to gospodynie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

14:11
    Podwójny blok Turczynek na prawym skrzydle. O czas prosi szkoleniowiec Impelu!

8:6
    Zablokowana De La Cruz, ale szybko się sama asekuruje. Kontra i pewny atak Furst. Gospodynie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

Piotr Grabowski

Eczacıbaşı VitrA Stambuł: De La Cruz, Ozdemir, Poljak, Larson-Burbach, Furst, Demir, Kirici, Gozde
    Libero: Kuzubasioglu

Impel Wrocław: Mroczkowska, Ptak, Kąkolewska, Hanke, Topić, Kaczor, Gryka, Cutura, Kwiatkowska, Kauffeldt, Grejman
    Libero: Sawicka