0
20 18 12 9
Czwartek 22.01.2015, 20:30 • Ergo Arena, Sopot • Puchar CEV kobiet

15:9
    Tak jest! Autowy atak ze środka i drugiej linii! ATOM Trefl wygrywa Złotego Seta 15:9 i wygrywa pewnie ten mecz! Dodatkowo awansuje do kolejnej rundy Pucharu CEV!

14:8
    Aut po ataku Włoszek! Piłka meczowa!

10:6
    Autowa zagrywka Hancock! Ależ szczęście sopocianek! Można powiedzieć, najgorsze za nami!

9:6
    Kaczorowska nie kończy ataku. Tak samo rywalki, ale piłka wraca na ich stronę. Po chwili kolejna szansa przed Atomówkami i znów zły atak Kaczorowskiej, która atakuje w blok! O przerwę prosi Lorenzo Micelli! Ależ gra nerwów!

9:4
    Przekroczona linia ataku przez Nikołowa! O drugą przerwę w tym złotym secie prosi szkoleniowiec Prosecco!

8:4
    Przechodząca piłka po serwisie Adams, ale po chwili znów w jej posiadaniu sopocianki. Kontra i rozegranie do Kaczorowskiej, która obija blok rywalek! Przerwa techniczna i zmiana stron przy prowadzeniu gospodyń!

5:2
    Kapitalny blok na prawej stronie siatki Tokarskiej i Kaczmar! O przerwę prosi szkoleniowiec drużyny z Włoch!

25:12
    Nie kończy ataku Miros, kontra rywalek i po chwili kapitalny blok Cooper na środku siatki! Sopocianki wygrywają ten mecz 3:0, ale to nie koniec rywalizacji bo przed nami ZŁOTY SET o awans do kolejnej rundy Pucharu CEV!

24:11
    Piłka na obieg dla Tokarskiej i kapitalny atak Mai! Piłka setowa! Będzie złoty set o awans!

19:9
    As serwisowy Anny Miros! Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych!

16:9
    Nie kończy Leys. Dłuższa wymiana. Najpierw broni Nicoletti, a potem Durajczyk. W końcu do ataku dochodzą rywalki, ale sopocianki dobrze w bloku! Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Atomówek!

14:7
    Świetna w obronie Kaczorowska, ale Leys oddaje piłkę za darmo. Kontra rywalek i autowy atak Nikołowej! Przerwa na życzenie szkoleniowca Prosecco!

8:4
    Kolejny blok, tym razem Tokarskiej i Kaczorowskiej! Atomówki prowadza na pierwszej przerwie technicznej czterema punktami!

25:18
    Autowy atak ze skrzydła Nicoletti i to sopocianki wygrywają drugiego seta i prowadzą już 2:0!

24:18
    Przechodząca piłka po serwisie Miros, przyjęcie i rozegranie krótkiej piłki do Cooper i jest piłka setowa!

20:18
    Nie kończą Włoszki. Dobre przyjęcie Durajczyk i po chwili kiwka Kaczmar na środku siaki! O drugi czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

17:15
    Przy okazji przerwa na życzenie szkoleniowca gości. Ależ wyrównany ten set.

16:15
    Krótka na środek do Tokarskiej i to Atomówki prowadzą na tej drugiej przerwie technicznej, ale tylko jednym punktem!

15:14
    Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Charlotte Leys! ATOM wychodzi znów na prowadzenie!

10:10
    Kolejny błąd w przyjęciu. Przechodząca piłka i pewny atak znad siatki Nikołowej. No i mamy remis, a Lorenzo Micelli wykorzystuje swój drugi czas...

10:7
    Kolejny punkt po złym przyjęciu sopocianek. Tym razem Bełcik przegrywa walkę na siatce i Lorenzo Micelli prosi o czas!

8:3
    Potężny atak w punkt ze skrzydła Kasi Zaroślińskiej i to sopocianki prowadzą na tej pierwszej przerwie technicznej!

25:20
    Znów w obronie Kaczorowska, znów piłka wędruje do Leys, a ta obija blok rywalek! Ten set wygrywają gospodynie!

24:20
    W obronie Kaczorowska. Kontra i rozegranie na skrzydło do Leys, która obija ręce rywalek i przed nami pierwsza piłka setowa dla sopocianek!

23:20
    Ozsoy atakuje z lewego skrzydła w aut! ATOM powiększa przewagę i o przerwę prosi szkoleniowiec Prosecco!

16:15
    As serwisowy Ani Kaczmar i to ATOM prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

11:13
    A teraz Klaudia świetnie w obronie, ale nie kończą koleżanki. Plas rywalek i dobra obrona. Atak Miros nieskończony, stąd Prossecoo znów w natarciu. Rozegranie na skrzydło, ale aut! Przerwa na życzenie szkoleniowca przyjezdnych!

5:10
    Tym razem Kasia przekracza linię trzeciego metra przy ataku ze środka i Lorenzo Micelli prosi o czas!

5:8
    Asekuracja Durajczyk i rozegranie do Zaroślińskiej, która na skrzydle obija blok rywalek. Ale jednak punkt dla przyjezdnych bo Kasia przekroczyła linię trzeciego metra przy ataku i to Włoszki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

Piotr Grabowski

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys, Bełcik, Miros, Efimienko, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Kaczorowska, Fonoimoana Zaroślińska, libero: Durajczyk.
    P. D. I. Conegliano: Glass, Vasilantonaki, Hancock, Furlan, Fiorin, Adams, Arimattei, Katić, Ozsoy, Nikolova, Nicoletti, Barcellini, Barazza
    Libero: De Gennaro, Boscoscuro