BKS Visła – Cuprum 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Skra 0:3 (koniec) | Trefl – BBTS 2:3 (koniec)

16:12
    Gospodarze prowadzą czterema punktami. Pora na drugą przerwę techniczną.

8:7
    Autowa zagrywka lubinian i na pierwszej przerwie technicznej 8:7 prowadzi Transfer. Pierwszy tak wyrównany set w tym meczu!

25:14
    Autowy atak ze skrzydła Romacia po prostej i Transfer wygrywa trzeciego seta i obejmuje prowadzenie.

24:14
    Łomacz popełnia błąd przy rozegraniu i piłka setowa dla bydgoszczan! Grzegorz dotknął górnej taśmy!

20:13
    Przechodząca piłka na stronę gości, ale nie kończy Romać. Tak samo źle Cupković, a potem Romać. Tym razem ze środka i drugiej linii atakuje Cupković, ale broni Rusek. Rozegranie znów do Romacia, który po skosie obija rywali. Przerwa na życzenie Vitala Heynena!

20:9
    Murek broni atak Romacia. Kontra i znów Cupković. Tym razem obija ręce rywali skaczących do bloku. Przerwa na życzenie szkoleniowca Cuptum Lubin!

16:7
    Trommel zablokowany na lewym skrzydle i druga przerwa techniczna przy 9. punktach przewagi Transferu.

8:1
    Podwójny blok bydgoszczan, który wychodzi na aut, ale obija nogę Siezieniewskiego i to Transfer prowadzi siedmioma punktami na tej przerwie technicznej. Patrząc na pierwsze przerwy to w następnej powinno być 8:0 dla jednej z drużyn...

13:25
    As serwisowy na koniec seta Łomacza!

13:24
    Kiwka Jarosza zła. Kontra rywali i po bloku w aut wybija piłkę Romać! Piłka setowa dla przyjezdnych!

11:16
    Najpierw zablokowany Jarosz, ale piłka cały czas dla Transferu. Potem rozegranie do Walińskiego i ten znów atakuje w taśmę. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu gości!

10:14
    As serwisowy Romacia! Ależ potężna zagrywka i czas na życzenie Vitala Heynena!

8:11
    Kolejny kapitalny blok Gunii na środku siatki na Łukaszu Kadziewiczu! Przerwa dla szkoleniowca Cuprum!

2:8
    Waliński zablokowany na lewym skrzydle i to Cuprum prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.

0:4
    Gunia zablokowany na środku! Ależ rozpoczęli tego seta przyjezdni. Przerwa na życzenie Vitala Heynena.

25:17
    Kiwka Nally'go ze skrzydła kończy tego seta! Dosyć wysoka wygrana w tym pierwszym secie!

24:16
    Krótka na środek do Dawida Gunii, który pewnie atakuje ze środka. Piłka setowa dla bydgoszczan!

18:12
    Nie kończy Trommel, Gunia na siatce atakuje, ale bronią rywale. Kontra i atak Łapszyńskiego ponad blokiem w aut! O przerwę prosi szkoleniowiec przyjezdnych.

16:11
    Rywale to samo. Tym razem Pashyttsky i to Transfer prowadzi pięcioma punktami na drugiej przerwie technicznej.

8:3
    Ależ atak Kuby Jarosza ze skrzydła... Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Transferu Bydgoszcz!