Chrzanów – Kalisz 5:3 (koniec) | Mikołów – Słupsk 1:1 (koniec) | Lubawa – Tarnów 0:4 (koniec)
Bochnia – Olsztyn 2:5 (koniec) | Hel. Białystok – Kalisz 9:2 (koniec) | Słupsk – Wikielec 0:0 (koniec)
Tarnów – Rekord 2:2 (koniec) | Olsztyn – Tryńcza 2:3 (koniec) | Chrzanów – Hel. Białystok 0:2 (koniec)
Wikielec – Mikołów 1:0 (koniec) | Rekord – Lubawa 4:0 (koniec) | Tryńcza – Bochnia 0:3 (koniec)
Kalisz – Mikołów 3:3 (7:6 po rz. karnych) | Lubawa – Tryńcza 1:3 (koniec) | Mikołów – Lubawa 4:1 (koniec)
Kalisz – Tryńcza 2:3 (koniec)
GKS Wikielec
1:0 (1:0)
Kamionka Mikołów
Sobota 24.01.2015, 14:20Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14

GKS Wikielec wygrywa spotkanie i awansuje do dalszej fazy z pierwszego miejsca w grupie. Kamionka Mikołów zagra o miejsca 9-12. (15:16:16)