Hel. Białystok – Łódź | 8:4 (koniec) |
Zduńska Wola – Ruda Śląska | 4:0 (koniec) |
Rzeszów – Komprachcice | 4:8 (koniec) | | | Mar. Chorzów – Bochnia | 9:2 (koniec) |
Chrzanów – Kalisz | 5:3 (koniec) | | | Mikołów – Słupsk | 1:1 (koniec) | | | Lubawa – Tarnów | 0:4 (koniec) |
Bochnia – Olsztyn | 2:5 (koniec) | | | Hel. Białystok – Kalisz | 9:2 (koniec) | | | Słupsk – Wikielec | 0:0 (koniec) |
Tarnów – Rekord | 2:2 (koniec) | | | Olsztyn – Tryńcza | 2:3 (koniec) | | | Chrzanów – Hel. Białystok | 0:2 (koniec) |
Wikielec – Mikołów | 1:0 (koniec) | | | Rekord – Lubawa | 4:0 (koniec) | | | Tryńcza – Bochnia | 0:3 (koniec) |
Kalisz – Mikołów | 3:3 (7:6 po rz. karnych) | | | Lubawa – Tryńcza | 1:3 (koniec) | | | Mikołów – Lubawa | 4:1 (koniec) |
Kalisz – Tryńcza | 2:3 (koniec) |
finał
Kamionka Mikołów
4:1
(0:1)
KS Constract Lubawa
Paweł Piątkowski
Gole:
12. Karpowicz, 15. Machulec, 17. Zięba, 19. Herman – 5. Rykaczewski
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 17. Rykaczewski (MIK)
Spudłowany karny!:
Kamionka Mikołów:
1. Łukasz Szczepek, 15. Mateusz Kaczmarczyk – 8. Szymon Ziemba, 14. Kamil Majchrzak, 4. Kamil Karpowicz, 16. Michał Galant, 10. Oskar Machulec, 3. Paweł Szary, 2. Jakub Nowak, 17. Michał Biernacki, 9. Jakub Szostak, 12. Filip Niesiołek, 18. Szymon Herman, 5. Arkadiusz Witek
Zmiany:
Trener:
KS Constract Lubawa: 12. Jakub Raszkowski, 16. Jakub Grubalski – 23. Adrian Raczyński, 20. Janusz Okuniewski, 17. Szymon Bogdański, 10. Piotr Rykaczewski, 22. Kacper Łukaszewski, 11. Grzegorz Okuniewski, 18. Damian Pelc, 21. Jakub Sadowski, 14. Kamil Żmijewski
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
KS Constract Lubawa: 12. Jakub Raszkowski, 16. Jakub Grubalski – 23. Adrian Raczyński, 20. Janusz Okuniewski, 17. Szymon Bogdański, 10. Piotr Rykaczewski, 22. Kacper Łukaszewski, 11. Grzegorz Okuniewski, 18. Damian Pelc, 21. Jakub Sadowski, 14. Kamil Żmijewski
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Kamionka Mikołów: 1. Łukasz Szczepek, 15. Mateusz Kaczmarczyk – 8. Szymon Ziemba, 14. Kamil Majchrzak, 4. Kamil Karpowicz, 16. Michał Galant, 10. Oskar Machulec, 3. Paweł Szary, 2. Jakub Nowak, 17. Michał Biernacki, 9. Jakub Szostak, 12. Filip Niesiołek, 18. Szymon Herman, 5. Arkadiusz Witek
KS Constract Lubawa: 12. Jakub Raszkowski, 16. Jakub Grubalski – 23. Adrian Raczyński, 20. Janusz Okuniewski, 17. Szymon Bogdański, 10. Piotr Rykaczewski, 22. Kacper Łukaszewski, 11. Grzegorz Okuniewski, 18. Damian Pelc, 21. Jakub Sadowski, 14. Kamil Żmijewski.
Kontra Lubawy, którą wykończył PIOTR RYKACZEWSKI!
KAMIL KARPOWICZ wykończył kontrę Kamionki!
Karnego na gola zamienia OSKAR MACHULEC!
SZYMON ZIĘBA przejmuje piłkę na połowie boiska i wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem Lubawy!
SZYMON HERMAN trafia od bramki między nogami bramkarza!