25 25 25
PGE Projekt Warszawa
0
23 18 16
Niedziela 25.01.2015, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga

0:0
    Na dziś z Jastrzębia-Zdroju to już wszystko, w hali przy Alei Jana Pawła II pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (18:30:59)

0:0
    Jastrzębski Węgiel wygrywa z AZS Politechniką Warszawską 3:0! Goście zdołali nawiązać walkę z rywalami tylko w pierwszej partii. Dwa kolejne sety to popis gry gospodarzy. MVP spotkania dla środkowego Jastrzębskiego Węgla, Grzegorza Kosoka!

25:16
    Trzeci set skończony.

25:16
    Trafia po prostej Mateusz Malinowski! Jastrzębski Węgiel wygrywa 3:0!

24:16
    Odpowiada Sacharewicz.

24:15
    Blokuj gospodarze! Jest piłka meczowa dla Jastrzębskiego.

23:15
    Ze środka punktuje Pajenk.

22:15
    W siatkę zagrywa Kosok.

22:14
    Wykorzystuje przechodzącą piłkę Malinowski.

21:14
    Pewny atak "z krótkiej" Kosoka.

20:14
    Odpowiada skutecznym atakiem ze środka Świrydowicz.

20:13
    Ze skrzydła bardzo pewnie atakuje Gierczyński.

19:13
    Ofiarnie w obronie Malinowski, ale piłka dotknęła już parkietu.

19:12
    Świetnie blokują teraz gospodarze! Drugi czas w tym secie dla trenera Bednaruka, który próbuje zmobilizować swoich podopiecznych w końcówce partii.