Jastrzębski – Teruel 3:0 (koniec) | Budva – Resovia 0:3 (koniec) | Skra – Jihostroj 3:0 (koniec)

21:25
    Z prawego skrzydła w siatkę zaatakował Mladen Majdak! Wygrywa Resovia!

21:24
    Autowa zagrywka Mladena Majdaka! Piłka meczowa dla Resovii!

20:23
    Przechodząca piłka na stronę gospodarzy! Atakował Cirovic i został zablokowany!

19:21
    Uff! Blok-aut po ataku z drugiej linii Marko Ivovicia! Czas dla trenera gospodarzy!

14:16
    Zagrywka w siatkę Vojina Cacicia! Druga przerwa techniczna w tym secie!

13:15
    As serwisowy w wykonaniu Bułgara! Świetny okres gry Penczewa! O czas poprosił trener rywali!

8:7
    Na zagrywce Penczew, jednak Bułgar posłał piłkę poza boisko. Pierwsza przerwa techniczna.

19:25
    Udany blok w wykonaniu Asseco Resovii! Koniec drugiej partii!

19:24
    Zagrywkę Holmesa chciał przyjąć na palce Cala Gerardo, jednak nie udała mu się ta sztuka! Piłka setowa!

17:20
    Nieudany atak Penczewa z lewego skrzydła Penczewa! Piłka w aucie! Czas dla Andrzeja Kowala!

12:18
    Z lewego skrzydła po prostej Marko Ivovic, jednak w aut! O czas poprosił Andrzej Kowal!

9:18
    Znów zatrzymany Cacic! Tym razem na podwójnym bloku!

9:16
    Świetny techniczny atak Marko Ivovicia! Piłka w boisko! Druga przerwa techniczna!

7:14
    Atakował z prawego skrzydła Cala Gerardo, jednak zatrzymał go podwójny blok Resovii! Czas dla Slobodana Boskana!

7:13
    Niesamowity jest Penczew! Bardzo mocna zagrywka Bułgara i nie poradzili sobie rywale!

7:11
    Ależ szczęście wicemistrzów Polski! Penczew zagrał po taśmie i piłka wpadła w boisko! Czas dla trenera gospodarzy!

7:9
    Asem serwisowym popisał się Radke!

4:8
    Po raz kolejny w tym secie Piotr Nowakowski! Pierwsza przerwa techniczna!

2:5
    Przechodząca piłka po zagrywce Schopsa i po bloku rywali ze środka Piotr Nowakowski!

0:3
    Z zagrywką Russella Holmesa nie poradził sobie Cala Gerardo! Świetny początek Resovii!

23:25
    Penczew z lewego skrzydła! Pierwszy set na szczęście dla wicemistrzów Polski!

23:24
    Tym razem pomylił się Piotr Nowakowski, który posłał piłkę w aut! O czas poprosił Andrzej Kowal!

22:24
    Przechodząca piłka po zagrywce Nowakowskiego i z lewego skrzydła po prostej udanie Penczew! Piłka setowa dla Resovii! Czas dla trenera gospodarzy!

20:19
    Potrójny blok miał przed sobą Cacic, jednak zaatakował udanie po palcach! O czas poprosił Andrzej Kowal!

19:19
    Niestety udaną kontrę wyprowadzają gospodarze! Cacic atakuje po bloku!

15:18
    Błąd nieczystego odbicia Murilo Radke! Protestują gospodarze. O czas poprosił trener Budvanskiej Rivijery.

13:16
    Piłka na lewe skrzydła do Cala Gerardo, który zostaje zatrzymany na potrójnym bloku! Druga przerwa techniczna!

9:9
    Odrabiają rzeszowianie! As serwisowy Penczewa!

9:7
    Cala Gerardo popisuje się asem serwisowy!

8:7
    Atak z lewego skrzydła zawodnika Resovii po taśmie i piłka spada poza boisko! Pierwsza przerwa techniczna!