Unisław – FC Toruń | 3:7 (koniec) |
Clearex – Zduńska Wola | 2:4 (koniec) | | | AZS Gdańsk – AZS UŚ | 2:3 (koniec) |
PWSZ Wałbrzych – AWF Katowice | 4:1 (koniec) | | | UE Katowice – PCz Częstochowa | 3:2 (koniec) | | | PO Opole – UWr Wrocław | 2:3 (koniec) |
AWF Wrocław – AJD Częstochowa | 3:4 (koniec) | | | PWSZ Nysa – PWSZ Wałbrzych | 2:10 (koniec) | | | UPr Wrocław – UE Katowice | 2:5 (koniec) |
PŚl Gliwice – PO Opole | 0:5 (koniec) | | | Uniw. Zielona Góra – AWF Wrocław | 5:1 (koniec) | | | AWF Katowice – PWSZ Nysa | 7:2 (koniec) |
PCz Częstochowa – UPr Wrocław | 6:3 (koniec) | | | UWr Wrocław – PŚl Gliwice | 2:5 (koniec) | | | AJD Częstochowa – Uniw. Zielona Góra | 3:4 (koniec) |
finał
Politechnika Częstochowska
6:3
(2:0)
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Dawid Czempisz
Gole:
5. Olbiński, 10. Wróbel, 17. Krasoń, 21. Ciastko, 24. Olbiński, 28. Trawiński – 19. Ciesielski, 27. Dziubczyński, 29. Culic
Sędziowie: Grzegorz Wiercioch, Piotr Rybol, Marcin Podmostka.
Widownia:
Kartki: 6. Olbiński (PCZ), 20. Trawiński (PCZ) – 6. Dziubczyński (UPW)
Spudłowany karny!:
Politechnika Częstochowska:
7. Socha Maciej – 9. Krasoń Arkadiusz, 92. Łazowski Krzysztof, 14. Ćwikła Piotr, 8. Olbiński Łukasz, 91. Ciastko Szymon, 4. Wróbel Sławomir, 10. Kalemba Mariusz, 20. Wiedeński Wojciech, 13. Wandoch Konrad, 5. Trawiński Mariusz.
Zmiany:
Trener:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu: 0. Bartkowiak Karol, 1. Nowak Wojciech – 9. Krajewski Marcin, 20. Culic Miłosz, 5. Ciesielski Jan, 8. Barton Mateusz,14. Frąckowiak Bartosz, 16. Matejko Przemysław, 11. Dziubczyński Kamil, 18. Kobza Maciej, 19. Myczewski Rafał, 6. Burzyński Maciej, 4. Goziński Michał.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu: 0. Bartkowiak Karol, 1. Nowak Wojciech – 9. Krajewski Marcin, 20. Culic Miłosz, 5. Ciesielski Jan, 8. Barton Mateusz,14. Frąckowiak Bartosz, 16. Matejko Przemysław, 11. Dziubczyński Kamil, 18. Kobza Maciej, 19. Myczewski Rafał, 6. Burzyński Maciej, 4. Goziński Michał.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Grzegorz Wiercioch, Piotr Rybol, Marcin Podmostka.
Widownia:
ŁUKASZ OLBIŃSKI trafia do siatki rywali po wzorowo wyprowadzonej kontrze przez swoją ekipę!!!
SŁAWOMIR WRÓBEL pewnie dokonuje egzekucji na rywalu strzałem z najbliższej odległości!!!
ARKADIUSZ KRASOŃ popisał się celnym uderzeniem z dystansu i pokonał bezradnego golkipera rywali!!!
JAN CIESIELSKI trafia do siatki rywali po idealnym dograniu od partnera z zespołu na piąty metr!
CIASTKO SZYMON kapitalnie minął rywala na szybkości i posłał piłkę w kierunku dalszego słupka bramki rywali!!!
ŁUKASZ OLBIŃSKI trafił do siatki rywali strzałem z własnej połowy boiska!!!
KAMIL DZIUBCZYŃSKI uderzył potężnie z sześciu metrów i przełamał ręce broniącego bramkarza rywali!!!
MARIUSZ TRAWIŃSKI zdobywa bramkę dla swojego zespołu po serii błędów rywali w ich polu karnym!!!
Kolejna bramka dla zespołu z Wrocławia zdobyta przez MIŁOSZA CULICA!!! To jednak już końcówka tego spotkania!!!