Hull – Newcastle 0:3 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:1 (koniec) | Liverpool – West Ham 2:0 (koniec)
Man Utd – Leicester 3:1 (koniec) | Stoke – Queens Park 3:1 (koniec) | Sunderland – Burnley 2:0 (koniec)
West Bromwich – Tottenham 0:3 (koniec) | Chelsea – Man City 1:1 (koniec)
Sunderland A.F.C.
2:0 (2:0)
Burnley F.C.
Sobota 31.01.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe relacje na portalu LAJFY.COM! (17:58:48)

90+4

90+4
    Marney nie był dłużny :)

90+3
    Dobra interwencja Pantilimona po rzucie rożnym, bramkarz gospodarzy ostro był atakowany przez Marneya, wściekł się i rzucił się w jego stronę i powiedział kilka "ciekawych słów" i w nagrodę dostał żółtą kartkę

90+2
    Burnley utrzymuje się z futbolówką na połowie przeciwnika, udało wywalczyć się korner

90+1
    Trzy minuty doliczone do tego słabego widowiska

90
    Kolejny rzut rożny dla Sunderlandu i znów nic z tego, piłka wybita przez obrońcę Burnley

88
    Nic z tego nie wynikło dobrego dla miejscowych. kontrę Burnley faulem zatrzymał Larsson

88
    Centra na bliższy słupek, uprzedzony był O'Shea, będzie jeszcze jedna okazja na dośrodkowanie z narożnika

87
    Zablokowany na lewym skrzydle van Aanholt, rzut rożny dla Sunderlandu

86
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Johnson, na boisku pojawia się Alvarez.

84
    Rzut wolny dla gości na prawym skrzydle, centra za mocna, jeszcze jest przechwyt piłki na lewej flance, dośrodkowanie, strzał głową Vokesa obok bramki

84
    Dobra centra Wallace'a, dochodzi do uderzenia głową Mee, ale do bramki trochę brakło

83
    Goście w ofensywie na prawej stronie, blokuje dośrodkowanie O'Shea i będzie rzut rożny
    Defoe zrównał się liczbą goli zdobytymi w Premier League z Nicolasem Anelką

82
    A po drugiej stronie na ofsajdzie złapany Jutkiewicz

81
    Atakuje lewym skrzydłem Sunderlandu bardzo szybko się kończy, na spalonym Johnson

80
    Dziesięć minut do końca spotkania, akcji bramkowych jak na lekarstwo, bramkarze nie wyglądaja na zmęczonych

78
    Źle rozegrana piłka przed polem karnym gospodarzy i spokojnie przechwytuje ją Pantilimon

78
    Rzut rożny dla miejscowych, nic z niego nie wynikło, przy piłce teraz Burnely

76
    Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Barnes, na boisku pojawia się Vokes.

76
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Wickhan, na boisku pojawia się Graham.

75
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Defoe, na boisku pojawia się Fletcher.

74
    Rzut wolny dla gospodarzy na lewej stronie blisko pola karnego, na strzał zdecydował się Larsson – piłka poszybowała nad poprzeczką

73
    Akcja Burnley lewym skrzydłem zatrzymana, nie było tam miejsca. Po chwili atak środkiem zakończony zbyt mocnym prostopadłym podaniem Keane'a

71
    Zakotłowało się przez chwilę w szesnastce gości, ale sytuacja ostatecznie wyjaśniona dalekim wykopem jednego z obrońców. Przy piłce miejscowi

70
    Sam poszkodowany podszedł do piłki, ale strzał nie leciał ani to szybko ani celnie

69
    Johnson ukarany jako pierwszy w tym spotkaniu żółtą kartką, faulowany był Wallace

68
    Burnley cały czas próbuje znaleźć sposób na defensywę miejscowych, teraz centra z lewej flanki do Barnesa, ten przyjmuje klatką piersiową, próbuje czegoś na wzór przewrotki, ale słabo uderzona piłka powoli wpada w ręce Pantilimona

66
    Mocne uderzenie Wickhama zza pola karnego, piłka przeleciała wysoko nad bramką

65
    Świetna piłka na lewe skrzydło do van Aanholta, dośrodkowanie w stronę Defoe trochę za mocne, angielski napastnik wyrzucony z pola karnego

64
    Nic nie zdziałał zagraniem z narożnika boiska Johnson, przy futbolówce teraz przyjezdni

63
    Dośrodkowanie z lewej flanki w szesnastkę gości, piłka wybita, kolejna centra zablokowana i będzie róg dla Sunderlandu

62
    Gospodarze utrzymują się przy piłce, duża ilość podań na swojej połowie, maja problem z jej odbiorem goście

61
    Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Ings, na boisku pojawia się Jutkiewicz.

60
    Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Boyd, na boisku pojawia się Wallace.

58
    Dośrodkowuje z narożnika Tripper, radzi sobie z nim defensywa Sunderlandu

58
    Strzał Barnesa zza pola karnego przyblokowany, piłka przeleciała tuż obok słupka! Korner!

57
    Płaskie zagranie van Aanholta z lewej flanki, dobrze interweniuje defensywa gości
    Burnley drugim w historii zespołem, który wystawił identyczną jedenastkę w dziewiątym meczu z rzędu!

55
    Dośrodkowanie z lewej flanki do Barnesa, uderzenie głową po koźle słabe, spokojnie chwyta piłkę Pantilimon

53
    Tempo meczu po przerwie jak na razie nie jest zbyt szybkie. Brakuje celności w zagraniach w okolicach pola karnego czy to jednego czy drugiego

52
    Prawym skrzydłem teraz atakują przyjezdni, aut blisko szesnastki rywala, krótki wyrzut, po chwili centra Trippera niedokładna. Od bramki Pantilimon

51
    Goście z piłką pod polem karnym Sunderlandu, wrzutka zablokowana przez obrońcę, po chwili strata Burnley na lewej flance

49
    Przechwycił piłkę w środku pola Boyd i niemal od razu był faulowany, z rzutu wolnego nic nie wynikło

47
    Akcja gospodarzy lewym skrzydłem, dobrze rozegrana piłka dociera na koniec w pole karne do Defoe, ten od razu uderza, ale skutecznie interweniuje Heaton!

46
    Bez zmian w obu ekipach

46
    To pierwszy gol Defoe w barwach Sunderlandu

Dobra pierwsza połowa gospodarzy, a przede wszystkim skuteczna. Nie mieli zbyt dużo klarownych sytuacji strzeleckich, a w zasadzie tylko dwie i obie wykorzystali. Burnley jednak potrafi odrabiać straty co udowodniło chociażby w wyjazdowym starciu z Manchesterem City. Zapraszam po przerwie!

45+2

45+1
    Zagranie na lewą stronę pola karnego do Boyda, ten zgrywa do środka, ale żaden z jego kolegów nie miał nawet szans dotknąć futbolówki

45
    Dwie minuty doliczone przez sędziego

44
    Akcja prawym skrzydłem gospodarzy zastopowana, ale przejmują w środku pola i spokojnie rozgrywają

43
    Długa piłka w szesnastkę gospodarzy za mocna, spokojnie przejmuje ją Pantilimon i nie za bardzo śpieszy się z kontynuowaniem gry

42
    Szybka kontra gości, z dystansu postanawia uderzać Barnes, piłka po koźle przelatuje obok słupka, kontrolował tor jej lotu golkiper Sunderlandu

41
    Faulowany Wickham w środku pola, gospodarze krótko rozgrywają wolnego, dochodza z piłką do szesnastki, ale tam momentalnie ją tracą na rzecz obrońców Burnley

40
    Przyjezdni atakują lewą flanką, zagranie przed pole karne, dopada do piłki Jones, uderzenie mija bramkę

38
    Przechwyt gospodarzy, momentalny faul i rzut wolny dla Sunderlandu. Dośrodkowanie słabe, radzi sobie bez większych problemów defensywa Burnley

37
    Niecelne uderzenie Boyda, przejęli szybko piłkę przyjezdni rozgrywają ją w środkowej strefie boiska

36
    Goście próbują się odgryzać, akcja prawym skrzydłem, lecz dośrodkowanie pozostawia wiele do życzenia
    Jermaine DEFOE - 2:0

34
    Gol dla Sunderland!

Kapitalne podanie w tempo na wolne pole do Van Aanholta, ten niekryty z lewej strony pola karnego wystawia piłkę do JERMAINE'A DEFOE i ten tylko dopełnia formalności umieszczając ją w pustej bramce!

33
    Mee ratuje swój zespół przed korner, tylko aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego, krótko rozegrana piłka, uderzenie z dystansu zablokowane. Piłka nadal pod nogami miejscowych

32
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola, częściej przy piłce goście

31
    Defoe złapany na ofsajdzie

30
    Pół godziny za nami, gospodarze po dobrych kilku minutach i zdobyczy bramkowej oddali teraz nieco pole rywalom

29
    Dobra akcja gości, dostaje piłkę na jedenastym metrze Boyd i momentalnie się obrócił i uderzył po ziemi, tyle że w środek bramki i to ułatwiło interwencję Pantilimonowi!

28
    Dobra interwencja w defensywie Bridcutta, chciał uciec lewym skrzydłem Barnes, lecz pomocnik gospodarzy zdołał wybić mu piłkę spod nóg

27
    Zagrani na dalszy słupek nieudane, gracz Sunderlandu był na pozycji spalonej

26
    Faulowany uciekający prawym skrzydłem Defoe, dobra okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego

25
    Kontra miejscowych, wywalczony wrzut z autu na wysokości pola karnego rywali, ale nie udało się go spożytkować

24
    Akcja gości lewym skrzydłem, futbolówka dośrodkowana spod linii końcowej na bliższy słupek, spokojnie wybija piłkę jeden z defensorów Sunderlandu

22
    Gospodarze wyraźnie nabrali wiatru w żagle, nie pozwalają sobie odebrać piłki i szukają kolejnej okazji do strzału
    Connor WICKHAM - 1:0

20

Pierwsza składna akcja gospodarzy i od razu bramka! Świetne zagranie na prawą flankę do Reveillere, ten centruje w pole bramkowe, nabiega na piłkę CONNOR WICKHAM i głową kieruje do siatki!

18
    Sporo problemów maja miejscowi z dokładnym rozegraniem akcji po przekroczeniu linii środkowej, dobrze ustawia się defensywa Burnley

17
    Wolny dla gości na prawym skrzydle, centra w pole bramkowe, główkuje Barnes – niecelnie

15
    Kwadrans spotkania za nami, póki co gra jest wyrównana, brakuje sytuacji strzeleckich z obu stron

14
    Fauluje na własnej połowie O'Shea, rzut wolny na lewej flance dla przyjezdnych, powstało mało zamieszanie po dośrodkowaniu, ostatecznie sędzia odgwizduje faul na bramkarzu gospodarzy

13
    Długa piłka w stronę Defoe, radzi sobie defensywa gości. Po chwili gra przerwana, leży na murawie jeden z piłkarzy Burnley, a dokładniej Ings
    3000 widzów Burnley pojawiło się na tym meczu

12
    Piłka wylądowała w siatce Burnley, wcześniej jednak sędzia odgwizdał przewinienie Wickhama

10
    Akcja gości prawym skrzydłem, udało się wywalczyć wrzut z autu na wysokości szesnastki rywali. krótkie rozegranie i po chwili strata. Uspokajają sytuację miejscowi

9
    Przyjezdni starają się szanować piłkę, ale łatwo o to nie jest, wysoki pressing Sunderlandu

8
    Długie podanie w stronę wychodzącego na pozycję Ingsa, niestety gracz Burnley był na spalonym

7
    Centra z narożnika, wybija piłkę jeden z obrońców, przejmują ja gospodarze, wrzutka z prawej flanki i przy próbie jej złapania faulowany był Heaton

6
    Boyd dośrodkowuje z prawej flanki, radzi sobie defensywa Sunderlandu, mamy szybką kontrę w odpowiedzi, doszedł do pozycji strzeleckiej na prawej stronie pola karnego Defoe, jego strzał zablokowany i mamy korner

5
    Dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne gospodarzy, wślizgiem wybija piłkę Pantilimon

3
    Jones umiejętnie przypilnował by piłka opuściła plac gry, a akcji Sunderlandu nici. Od bramki Heaton

2
    Pierwsza akcja gospodarzy, próbował się przedrzeć przez dwójkę defensorów gości Defoe. lecz mu się to nie udało i stracił panowanie nad piłką

1

Sunderland A.F.C.: Pantilimon – Reveillere, Vergini, O'Shea, van Aanholt – Bridcutt – Johnson, Larsson, Gomez, Wickham – Defoe

Rezerwowi: Mannone, B. Jones, Fletcher, Graham, Alvarez, Coates, Giaccherini

Burnley F.C.: Heaton – Trippier, Keane, Shackell, Mee – Arfield, D. Jones, Marney, Boyd – Barnes – Ings

Rezerwowi: Gilks, Duff, Wallace, Kightly, Reid, Vokes, Jutkiewicz

Sędziowie: Lee Mason – Andrew Haliday, Derek Eaton – Graham Scott.

Na relację z tego spotkania zapraszam na godzinę 16:00. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

Absencje

Z pewnością zabraknie w kadrze Sunderlandu pomocników Lee Catermole'a wciąż zmagającym się z urazami kolana i pachwiny oraz Jacka Rodwella, który pauzuje za czerwoną kartkę z meczu przeciwko Fulham w ramach Pucharu Anglii. Do składu powinni za to wrócić Adam Johnson i Wes Brown

W kadrze Burnley zabraknie dwóch Irlandczyków: pomocnika Stephena Warda i obrońcę Kevina Longa. Pierwszy z nich zmaga się z kontuzją kostki, drugi ma problemy z kolanem. Poza nimi wszyscy będą do dyspozycji trenera

Poprzednia kolejka

Sunderland w swoim ostatnim meczu mierzył się na wyjeździe z Tottenhamem Londyn. Punkty były na wyciągnięcie ręki. Po bramce Sebastiana Larssona w 31. minucie długo utrzymywał się remis 1:1. Niestety dla nich na dwie minuty przed końcem spotkania stracili drugiego gola i już nie zdołali odpowiedzieć

Burnley w poprzednim swoim meczu również doznało goryczy porażki, a była ona nadzwyczaj odczuwalna. Mecz na własnym obiekcie z Crystal Palace rozpoczął się wyśmienicie, Już po 16 minutach Burnley prowadziło 2:0 po golach Bena Mee i Danny'ego Ingsa. Niestety dla nich były to złego dobre początki. Tuż po przerwie goście zdołali doprowadzić do wyrównania, a na trzy minuty przed końcem stracili trzecią bramkę i przegrali ostatecznie 2:3

Sytuacja w tabeli

Gospodarze zajmują obecnie szesnastą lokatę w tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów zdobytych za trzy wygrane i aż jedenaście remisów! To największy wynik wśród ekip Premier League. Na Stadium of Light wywalczyli do tej pory tylko dziewięć punktów i tylko raz zdołali wygrać (3:1 ze Stoke City)

Ekipa gości w tej chwili ma identyczny dorobkiem punktowy co ich przeciwnik. W tej chwili zajmuje siedemnaste miejsce ustępując Sunderlandowi bilansem bramkowym. Na wyjeździe zdołali zdobyć tylko siedem oczek

Serdecznie zapraszam na relację z angielskim Premier League. Sunderland A.F.C. vs Burnley F.C.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.