Schalke 04 – Hannover 1:0 (koniec) | Mainz – Paderborn 5:0 (koniec) | Freiburg – Eintracht 4:1 (koniec)
Stuttgart – Borussia M. 0:1 (koniec) | Hamburg – FC Koln 0:2 (koniec) | Bayer – Borussia D. 0:0 (koniec)
Hamburger SV
0:2 (0:0)
1. FC Koln
Sobota 31.01.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Niemiecka Bundesliga

FC Köln wyjeżdża z Hamburga z pełną pulą. Druga połowa równie zacięta jak pierwsza, tym razem już z bramkami. Dwa gole Marcela Risse sprawiają, że goście awansowali na 10. miejsce. HSV znajduję się tuż nad kreską na 15. pozycji. Warta uwagi jest asysta Sławomira Peszki przy pierwszym golu. Dobre zawody rozegrał też Paweł Olkowski. To wszystko z Imtech Arena. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com. (17:29:08)

90+2
    W sektorze gości kibice gratulują sobie zwycięstwa i radośnie śpiewają

90
    Spotkanie potrwa dłużej o 2 minuty

89
    Mogło być 3:0 dla Köln. Halfar podaje do Gerhardta. Ten drugi traci równowagę i wślizgiem kopie piłkę. Ta przelatuje obok bramki

87
    Krótko rozegrany rzut wolny. Vogt podaje do Halfara, a ten obija mur i wywalczył rzut rożny

86
    Köln ma szansę na powiększenie przewagi. Ujah był faulowany na 20. metrze przez Djourou

84
    Obrońcy z pominięciem drugiej linii posyłają piłki do napastników. Do końca zostało 6 minut

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Djourou (1. FC Köln).

81
    Goście będą teraz szanować piłkę i nie patrząc na czas kontrolować wydarzenia na boisku

79
    Bohater Köln schodzi z murawy. Gernardt zmienia Risse
    Marcel RISSE - 0:2

77
    Gol dla Köln!
    Po raz drugi MARCEL RISSE! Tym razem na połowie boiska Ujah zauważył wybiegającego Niemca. Gol bliźniaczy do pierwszego, również zbiegł na bliższy słupek. Jednak teraz uderzył po przekątnej

76
    Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Müller, na boisku pojawia się Beister.

75
    Gospodarze mieli świetną okazję do wyrównania. Olić z ostrego kąta uderzał na bramkę. Horn wybiega do rywala i wybija piłkę

74
    Hector i Risse chcieli w dwójkę rozmontować obronę HSV. W ostatniej chwili podaje przecina Rajković

72
    Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Jiracek, na boisku pojawia się Lasogga.

70
    Olkowski w tempo zagrywa do Lehmanna, ten drugi wywalczył aut na wysokości pola karnego

68
    Stieber adresuje piłkę do Olicia. Chorwat nie miał szans w rywalizacji z Marohem, który głową wybija to zagranie