Garbarnia – Wisła II 8:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:0 (koniec) | Lechia – Luanda 1:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
8:1 (4:1)
Wisła II Kraków
Sobota 31.01.2015, 12:30Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (14:49:20)

Niesamowite spotkanie na Rydlówce, po którym Garbarnia pokonuje rezerwy Wisły Kraków w stosunku aż 8:1!

90

86
    Gol dla Garbarni!
    To jest nokaut! Akcję Kalickiego strzałem do pustej bramki kończy SZEWCZENKO, jest już 8:1 dla Garbarni!

81
    Rzut wolny dla Wisły z okolic 18.metra, piłka przelatuje jednak ponad poprzeczką.

76
    W ofensywie wciąż Garbarnia, tym razem akcja przerwana jednak przez obronę Wisły. "Brązowi" chcą zdobywać kolejne bramki.

70
    To jest już pogrom! TOMASZ LIPUT lobuje bramkarza i Garbarnia prowadzi już 7:1! Coś niesamowitego!

69
    Szansa dla Wisły zmarnowana, goście zostali dziś totalnie zdominowani przez Garbarnię.

65
    Ataki po obu stronach zatrzymują się teraz przed polem karnym, losy tego spotkania są już chyba przesądzone.

60
    "Brązowi" nie przestają strzelać! Kapitalne trafienie KAROLA KOSTRUBAŁY bezpośrednio z rzutu wolnego!

57
    To jest pogrom! Z najbliższej odległości piłkę do bramki kieruje Szewczenko!

53
    Po zmianie stron na boisku nie dzieje się nic godnego uwagi, mecz jest wyrównany, przy piłce minimalnie dłużej utrzymuje się Garbarnia.

50
    Garbarnia po przerwie:

Drzewiecki – Testowany, Kowalski, Kalemba, Piszczek – Kaczor, Kalicki, Kostrubała, Szewczenko, Liput – Wcisło

Wisła II po przerwie:

48
    Szybko rozpoczęła się druga połowa.

46

45

40
    Do końca pierwszej połowy pięć minut, kolejne dwa gole podcięły nieco skrzydła zawodnikom "Białej Gwiazdy".

36
    Ależ rozkręciło się nam to spotkanie! Piłkę do bramki kieruje MAREK MASIUDA, wykańczając składną akcję Garbarni!

34
    Rzut wolny dla Garbarni z około 20 metrów, precyzyjnym uderzeniem Zająca pokonuje MARCIN SIEDLARZ!

Adam Delimat

Gole: 15. Testowany, 19. M.Górecki, 34. Siedlarz, 36. Masiuda, 57. Szewczenko, 60. Kostrubała, 70. Liput, 86. Szewczenko – 29. Mordec

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Sypniewski – Testowany, Ochman, Baliga, Szymonik – Stokłosa, Masiuda, Testowany, Ferens, Siedlarz – M.Górecki.

2.połowa Drzewiecki – Testowany, Kowalski, Kalemba, Piszczek – Kaczor, Kalicki, Kostrubała, Szewczenko – Liput, Wcisło

Wisła II Kraków: 1.połowa: Zając – Dzuibas, Kujawa, Michniak, Janur – Mordec, Gulczyński, Furtak, Handzlik, Marszalik – Wójcik.

2.połowa Zając – Dziubas, Michniak, Kujawa, Janur – Kuźba, Gulczyński, Furtak, Buras, Scalet – Wąsikowski.