Garbarnia – Wisła II 8:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:0 (koniec) | Lechia – Luanda 1:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
8:1 (4:1)
Wisła II Kraków
Sobota 31.01.2015, 12:30Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Zapraszamy na sparingowe derby Krakowa pomiędzy Garbarnią a rezerwami Wisły. Początek meczu w samo południe, relacja na żywo tylko u nas!

Obie drużyny występują aktualnie w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej. Po rundzie jesiennej Garbarnia zajmuje w tabeli szóste miejsce i ma punkt przewagi nad siódmą Wisłą.

Bezpośrednie spotkanie rozegrane pomiędzy tymi drużynami jesienią zakończyło się zwycięstwem Garbarni. Po efektownych bramkach Tomasza Zająca i Krzysztofa Kalemby wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, jednak gol Tomasza Ogara z samej końcówki sprawił, że to Garbarnia schodziła z boiska zwycięska.

Mecz opóźni się o około pół godziny ze względu na warunki atmosferyczne.

Dopiero teraz rozpoczęła się rozgrzewka obu drużyn, wszystko opóźni się dość mocno.

1

3
    Niestety z powodu opóźnienia meczu relacja będzie nieco okrojona, postaramy się jednak na bieżąco informować o tym, co dzieje się na boisku.

5
    Prostopadłe podanie w kierunku testowanego zawodnika Garbarni, piłka nie dotarła jednak do adresata.

7
    Strzał zawodnika Wisły, piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

10
    Przy piłce utrzymują się wiślacy, gra toczy się jak na razie głównie w środku pola.

13
    Dobra interwencja Sypniewskiego, który przenosi piłkę ponad poprzeczką.

15
    Gol dla Garbarni!
    Składna akcja gospodarzy, piłka trafiła pod nogi Zawodnika Testowanego, który strzałem przy bliższym słupku nie dał szans Zającowi!

19
    Kolejny cios wymierzony przez drużynę "Brązowych"! Siedlarz zagrywał do MICHAŁA GÓRECKIEGO, który z kolei posłał piłkę do bramki!

23
    Dwie bramki zdobyte przez Garbarnię w odstępie kilku minut na pewno znacząco wpłyną na przebieg tego meczu, teraz do ataków muszą rzucić się goście.

25
    Spotkanie nieco się wyrównało, w ostatnich minutach niewiele dzieje się na placu gry.

29
    Gol dla Wisły II!
    Bramka kontaktowa dla "Białej Gwiazdy! Piłkę do siatki kieruje JAKUB MORDEC!

34
    Rzut wolny dla Garbarni z około 20 metrów, precyzyjnym uderzeniem Zająca pokonuje MARCIN SIEDLARZ!

36
    Ależ rozkręciło się nam to spotkanie! Piłkę do bramki kieruje MAREK MASIUDA, wykańczając składną akcję Garbarni!

40
    Do końca pierwszej połowy pięć minut, kolejne dwa gole podcięły nieco skrzydła zawodnikom "Białej Gwiazdy".

45

46

48
    Szybko rozpoczęła się druga połowa.

50
    Garbarnia po przerwie:

Drzewiecki – Testowany, Kowalski, Kalemba, Piszczek – Kaczor, Kalicki, Kostrubała, Szewczenko, Liput – Wcisło

Wisła II po przerwie:

53
    Po zmianie stron na boisku nie dzieje się nic godnego uwagi, mecz jest wyrównany, przy piłce minimalnie dłużej utrzymuje się Garbarnia.

57
    To jest pogrom! Z najbliższej odległości piłkę do bramki kieruje Szewczenko!

60
    "Brązowi" nie przestają strzelać! Kapitalne trafienie KAROLA KOSTRUBAŁY bezpośrednio z rzutu wolnego!

65
    Ataki po obu stronach zatrzymują się teraz przed polem karnym, losy tego spotkania są już chyba przesądzone.

69
    Szansa dla Wisły zmarnowana, goście zostali dziś totalnie zdominowani przez Garbarnię.

70
    To jest już pogrom! TOMASZ LIPUT lobuje bramkarza i Garbarnia prowadzi już 7:1! Coś niesamowitego!

76
    W ofensywie wciąż Garbarnia, tym razem akcja przerwana jednak przez obronę Wisły. "Brązowi" chcą zdobywać kolejne bramki.

81
    Rzut wolny dla Wisły z okolic 18.metra, piłka przelatuje jednak ponad poprzeczką.

86
    To jest nokaut! Akcję Kalickiego strzałem do pustej bramki kończy SZEWCZENKO, jest już 8:1 dla Garbarni!

90

Niesamowite spotkanie na Rydlówce, po którym Garbarnia pokonuje rezerwy Wisły Kraków w stosunku aż 8:1!

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (14:49:20)

Adam Delimat

Gole: 15. Testowany, 19. M.Górecki, 34. Siedlarz, 36. Masiuda, 57. Szewczenko, 60. Kostrubała, 70. Liput, 86. Szewczenko – 29. Mordec

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Sypniewski – Testowany, Ochman, Baliga, Szymonik – Stokłosa, Masiuda, Testowany, Ferens, Siedlarz – M.Górecki.

2.połowa Drzewiecki – Testowany, Kowalski, Kalemba, Piszczek – Kaczor, Kalicki, Kostrubała, Szewczenko – Liput, Wcisło

Wisła II Kraków: 1.połowa: Zając – Dzuibas, Kujawa, Michniak, Janur – Mordec, Gulczyński, Furtak, Handzlik, Marszalik – Wójcik.

2.połowa Zając – Dziubas, Michniak, Kujawa, Janur – Kuźba, Gulczyński, Furtak, Buras, Scalet – Wąsikowski.