Garbarnia – Wisła II 8:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:0 (koniec) | Lechia – Luanda 1:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
8:1 (4:1)
Wisła II Kraków
Sobota 31.01.2015, 12:30Spotkania towarzyskie

86
    Gol dla Garbarni!
    To jest nokaut! Akcję Kalickiego strzałem do pustej bramki kończy SZEWCZENKO, jest już 8:1 dla Garbarni!

70
    To jest już pogrom! TOMASZ LIPUT lobuje bramkarza i Garbarnia prowadzi już 7:1! Coś niesamowitego!

60
    "Brązowi" nie przestają strzelać! Kapitalne trafienie KAROLA KOSTRUBAŁY bezpośrednio z rzutu wolnego!

57
    To jest pogrom! Z najbliższej odległości piłkę do bramki kieruje Szewczenko!

36
    Ależ rozkręciło się nam to spotkanie! Piłkę do bramki kieruje MAREK MASIUDA, wykańczając składną akcję Garbarni!

34
    Rzut wolny dla Garbarni z około 20 metrów, precyzyjnym uderzeniem Zająca pokonuje MARCIN SIEDLARZ!

29
    Gol dla Wisły II!
    Bramka kontaktowa dla "Białej Gwiazdy! Piłkę do siatki kieruje JAKUB MORDEC!

19
    Kolejny cios wymierzony przez drużynę "Brązowych"! Siedlarz zagrywał do MICHAŁA GÓRECKIEGO, który z kolei posłał piłkę do bramki!

15
    Składna akcja gospodarzy, piłka trafiła pod nogi Zawodnika Testowanego, który strzałem przy bliższym słupku nie dał szans Zającowi!

Adam Delimat

Gole: 15. Testowany, 19. M.Górecki, 34. Siedlarz, 36. Masiuda, 57. Szewczenko, 60. Kostrubała, 70. Liput, 86. Szewczenko – 29. Mordec

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Sypniewski – Testowany, Ochman, Baliga, Szymonik – Stokłosa, Masiuda, Testowany, Ferens, Siedlarz – M.Górecki.

2.połowa Drzewiecki – Testowany, Kowalski, Kalemba, Piszczek – Kaczor, Kalicki, Kostrubała, Szewczenko – Liput, Wcisło

Wisła II Kraków: 1.połowa: Zając – Dzuibas, Kujawa, Michniak, Janur – Mordec, Gulczyński, Furtak, Handzlik, Marszalik – Wójcik.

2.połowa Zając – Dziubas, Michniak, Kujawa, Janur – Kuźba, Gulczyński, Furtak, Buras, Scalet – Wąsikowski.