Hull – Newcastle 0:3 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:1 (koniec) | Liverpool – West Ham 2:0 (koniec)
Man Utd – Leicester 3:1 (koniec) | Stoke – Queens Park 3:1 (koniec) | Sunderland – Burnley 2:0 (koniec)
West Bromwich – Tottenham 0:3 (koniec) | Chelsea – Man City 1:1 (koniec)
Liverpool F.C.
2:0 (0:0)
West Ham United
Sobota 31.01.2015, 16:00 • Anfield, Liverpool • Angielska Premier League

Ostatni gwizdek sędziego! Liverpool pokonuje 2:0 Młotów, jest to w pełni zasłużone zwycięstwo! Bramki dla The Reds zdobywali Sterling i Sturridge! Dziękuje za śledzenie spotkania i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (17:54:50)

90+4

90+3
    Demel wywalczył jeszcze korner w końcówce spotkania po interwencji Skrtela.
    Moment, w którym Sturridge oddawał strzał, który dał bramkę dla The Reds.

90+1
    West Ham przedłuży haniebną statystykę niewygranych spotkań na Anfield. Również dziś wrócą bez punktów.

90
    Sędzia dorzucił cztery dodatkowe minuty do regulaminowego czasu spotkania.

88
    Przed chwilą O'Brien popisał się skuteczną interwencją blisko własnej szesnastki.

86
    Minuty lecą nieubłaganie, a West Ham nie potrafi zagrozić bramce Mignoleta w ostatnich minutach.
    Sturridge lubi strzelać, wchodząc z ławki!

84
    Liverpool wydaje się, że kontroluje sytuację na boisku. Nie daje za wiele pograć Młotom, dodatkowo długo utrzymuje się przy piłce.

82
    Tymczasem na Old Trafford... trafia Polak! Marcin Wasilewski strzela bramkę Czerwonym Diabłom! Na to trafienie czekaliśmy 8200 dni!

81
    Ibe w miejsce Coutinho! Genialne spotkanie, okraszone dwoma asystami tego zawodnika!
    Daniel STURRIDGE - 2:0

80
    Gol dla Liverpoolu!
    Przyniosła bramkę! Zagranie Coutinho na wolne pole do DANIELA STURRIDGE'A, a ten trafia po pięciu miesiącach do bramki! Ależ powrót na boisko Anglika!

79
    W ofensywie gracze Liverpoolu, co przyniesie ta akcja?

77
    Kontra The Reds, Sturridge wpada z piłką w pole karne, strzela z ostrego kąta, ale wprost w nogi Adriana!

76
    Downing oszukał Moreno i ruszył prawą stroną na bramkę Liverpoolu! Dośrodkowanie w pole karne, ale piłka po rykoszecie ląduje na górnej siatce. Korner.

75
    Kwadrans do zakończenia spotkania, czy tu coś się jeszcze wydarzy?

74
    Dośrodkowanie z narożnika w pole karne, Reid wywalczył sobie pozycję do strzału, jednak piłka po jego główce powędrowała nad poprzeczką.