Korea Płd. – Australia 1:2 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Korea Południowa
1:2 (0:1)
Australia
Sobota 31.01.2015, 10:00 • Sydney Stadium (oryg. Allianz Stadium), Sydney • Puchar Azji
    Królowie Azji!

AUSTRALIA MISTRZEM AZJI!! Pierwszy raz w historii, za trzecim podejściem do tego turnieju Socceroos stają się najlepszym zespołem największego kontynentu świata! 9 lat należą do AFC i dziś notują największy sukces w historii! Piłka nożna w Australii w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie, czego pięknym dowodem jest dzisiejszy sukces! (12:31:02)

120+1

120+1
    Jedna minuta doliczona!

120
    Son na spalonym! Gwiżdżą australijscy kibice, żeby arbiter już kończył to spotkanie!

119
    Niepotrzebny faul Jedinaka w środkowej strefie boiska, rzut wolny dla Koreańczyków.

117
    Już nie patyczkują się Koreańczycy, Hyeon wybija daleko piłkę na połowę Socceroos!

116
    Cha Du-Ri szarżuje prawym skrzydłem, to są ostatnie minuty w karierze reprezentacyjnej tej legendy koreańskiej piłki!

115
    Od rzutu z autu na wysokości pola karnego rywala wznowią Koreańczycy.

114
    Juric zbyt indywidualnie, spróbował wygrać pojedynek szybkościowy z rywalem, ale demonem prędkości, to on nie jest.

113
    Koreańczycy znów przycisnęli, Socceroos muszą odepchnąć rywala sprzed własnego pola karnego, bo powtórzy się sytuacja z doliczonego czasu gry drugiej połowy...

112
    Uderzenie głową Sona przelatuje dwa metry obok lewego słupka bramki Ryana.
    Juric na razie bohaterem, który pogrąża Koreańczyków!

110
    Juric zbyt długo przekładał sobie piłkę w polu karnym i łatwo ją stracił, gdyby szybciej zdecydował się na strzał, byłby w świetnej sytuacji!

109
    Troisi zagrywa w pole karne do Jurica, ale nieco zbyt mocno i przejmują Koreańczycy.

108
    Ki chciał zaskoczyć Ryana, który wyszedł daleko przed własną bramkę. Sprytnie, ale bardzo niecelnie.