Ghana – Gwinea 3:0 (koniec) | WKS – Algieria 3:1 (koniec)
Wybrzeże Kości Słon.
3:1 (1:0)
Algieria
Niedziela 01.02.2015, 20:30 • Nuevo Estadio de Malabo (Malabo) • Puchar Narodów Afryki

90+6
    GERVINHO - 3:1

90+4
    Gol dla Wybrzeża Kości Słoniowej!

To już koniec! Wybrzeże Kości Słoniowej w półfinale Pucharu Narodów Afryki 2015! Kontra "Słoni". Podanie z prawego skrzydła Tallo do znajdującego się w centrum szesnastki GERVINHO. Zawodnik AS Roma miał przed sobą obrońcę, jednak ze stoickim spokojem umieścił precyzyjnie futbolówkę przy prawym słupku w siatce!

90+3
    Długie podanie do Belfodila, który zdecydował się wrzucić piłkę w szesnastkę rywali. Skutecznie w obronie interweniowali jednak Iworyjczycy!

90+1
    Zmiana w drużynie Wybrzeże Kości Słoniowej: z boiska schodzi Bony, na boisku pojawia się Tallo.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie! Taką decyzję podjął arbiter!

90
    Żółtą kartką ukarany został Taider, który kwestionował decyzję arbitra poprzez mocne uderzenie piłki w murawę.

89
    Gervinho próbował teraz zagrać piłkę do Bony'ego, jednak jego podanie było ewidentnie zbyt mocne. Futbolówka w rękach golkipera Algierii.

88
    Piłkę od Taidera przychwycił Gervinho, który biegł już, aby stanąć oko w oko z M'Bolhim! Okazało się jednak, że zawodnik AS Roma faulował w tej sytuacji!

87
    Na murawie leży teraz golkiper Wybrzeża Kości Słoniowej, który ucierpiał w starciu z zawodnikiem rywali. Chwilowa przerwa w grze!

86
    Bezpośrednio na bramkę z rzutu wolnego uderzył Ghoulam! Piłka leciała na słupek, jednak wyśmienicie interweniował Gbohouo, który odbił futbolówkę na rzut rożny!

85
    Faulowany około trzydzieści pięć metrów od bramki rywali był teraz Feghouli! Będziemy pewnie oglądać dośrodkowanie w pole karne "Słoni".

84
    Ależ to była szansa! Z lewej flanki świetnie dośrodkował Medjani, a do piłki wyśmienicie wyszedł Slimani! Jedyne co nie udało się w tej akcji to strzał z głowy! Futbolówka poszybowała nad poprzeczką!

82
    Niepotrzebne teraz zachowanie Slimaniego! Piłkę w rękach miał Gbohouo, a napastnik Algierii próbował jeszcze wyłuskać futbolówkę!

81
    Było groźnie! Zagranie z prawego skrzydła Soudaniego w pole karne, gdzie był Slimani, któremu jednak w ostatniej chwili piłkę spod nogi wybili rywale!

80
    Dziesięć minut plus doliczony czas gry pozostał do zakończenia spotkania! Czy "Lisy Pustyni" będzie jeszcze stać na doprowadzenie do dogrywki?