Saint-Étienne – Lens 3:3 (koniec)
AS Saint-Étienne
3:3 (1:0)
RC Lens
Piątek 06.02.2015, 20:30 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    Mevlüt ERDING - 3:3

83
    Gol dla Saint-Étienne!

A jednak! Mamy remis! Podanie na linię pola karnego do MEVLUTA ERDINGA, który zrobił sobie miejsce do strzału i wspaniale uderzył pod poprzeczkę! Riou nie sięgnął futbolówki i zatrzepotała ona w siatce!
    Pablo CHAVARRÍA - 2:3

77
    Gol dla Lens!

Wrócili z dalekiej podróży zawodnicy Lens! Świetne zagranie Cavare w pole karne do PABLO CHAVARRIA, który nie zastanawiał się długo, tylko uderzył technicznie z pierwszej piłki. Futbolówka wylądowała tuż pod poprzeczką!
    Yoann TOUZGHAR - 2:2

69

YOANN TOUZGHAR pewnym egzekutorem rzutu karnego! Tunezyjczyk uderzył mocno w środek bramki, a Ruffier rzucił się z prawą stronę! Prowadzenie tego zawodnika na boisko było świetną decyzją szkoleniowca Lens!
    Yoann TOUZGHAR - 2:1

60

Ależ mecz! Natychmiast odpowiada Lens! YOANN TOUZGHAR uderzył z około 25. metrów na bramkę gospodarzy, jednak niesamowicie precyzyjnie! Futbolówka leciała tuż przy słupku i wpadła do siatki! Nie pomogło to, że wyciągnął się jak struna Ruffier!
    Yohan MOLLO - 2:0

57

Goooooool! Gospodarze podwyższają prowadzenie! Ależ błąd popełnił Kantari, który miał blokować piłkę, aby złapał ją Riou. Ostatecznie trafiła ona w jego kark, a następnie pod nogi Edringa! Turek zagrał futbolówkę, do Lemoine, a ten doświadczony zawodnik podał do YOHANA MOLLO, który pewnie wpakował piłkę do siatki!
    Landry N'GUEMO - 1:0

18

Gol, gol, goalissimo! Cóż za uderzenie! Z około dwudziestego piątego metra przymierzył na bramkę rywali niekryty LANDRY N'Guemo! Futbolówka wpadła pod samą poprzeczkę! Stadiony świata! Prawdopodobnie ozdoba tej kolejki spotkań!

Tomek

Gole: 18. N'Guemo, 57. Mollo, 83. Erding – 60. Touzghar, 69. Touzghar (kar.), 77. Chavarría

Kartki:   27. Baysse (SET), 71. Hamouma (SET), 88. Lemoine (SET) – 72. Kantari (LNS), 88. Valdivia (LNS)

AS Saint-Étienne: Ruffier, Perrin, Baysse, Théophile Catherine, Clément, N'Guémo (74. Saint-Maximin), Tabanou, Lemoine, Hamouma, Mollo (80. Brison), van Wolfswinkel (54. Erding).

Zmiany: Bamba, Erding, Saint-Maximin, Brison, Moulin, Suljic, Nyemeck.

RC Lens: Riou, Kantari, Boulenger, Gbamin, Cavare, Le Moigne (64. Chavarría), Valdivia, Nomenjanahary (84. Nomenjanahary), Cyprien, Guillaume, Coulibaly (46. Touzghar).

Zmiany: Touzghar, Chavarría, Baal, Bourigeaud, Ba, Madiani, Belon.

Sędziowie: Oliver Thual, Nicolas Henninot, Cyril Saint-Cricq Lompre