Kłaj – Przeworsk 1:2 (koniec) | Rekord – Gniezno 2:1 (koniec) | Wikielec – FC Toruń 4:1 (koniec)
Łęczyca – Nowiny 2:2 (koniec) | Sobek – Bochnia 4:3 (koniec) | TAF Toruń – Słupsk 0:2 (koniec)
Red Dragons – Lubawa 1:2 (koniec) | Chrzanów – GAF Gliwice 3:2 (koniec) | Gniezno – Przeworsk 1:5 (koniec)
Rekord – Kłaj 5:0 (koniec) | Nowiny – FC Toruń 3:1 (koniec) | Łęczyca – Wikielec 3:0 (koniec)
Słupsk – Bochnia 1:1 (koniec) | TAF Toruń – Sobek 1:9 (koniec) | GAF Gliwice – Lubawa 3:1 (koniec)
Chrzanów – Red Dragons 1:1 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
3:1 (1:1)
FC Toruń
Sobota 07.02.2015, 16:50Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-16

Nowiny zdobywają 3 punkty i muszą czekać na rozstrzygnięcie w meczu GKS W ikielec – Hurtap Łęczyca. (17:42:37)

24:00

23:07
    Gol dla Nowin!
    Kontra Nowin, którą perfekcyjnie wykorzystuje KAROL BUJAK!

22:30
    Czas dla Nowin!

22:02
    Bliski szczęścia był Domański ale z bliskiej odległości posłał piłkę obok słupka.

21:20
    Toruń powoli konstruuje atak pozycyjny.

20:01
    Trzeci faul na koncie FC Toruń.

19:10
    Po krótkim rozegraniu autu mocno strzelał Bujak i piłka odbija się od słupka!

19:06
    Teraz to Nowiny przeważają.

18:14
    Czas dla Torunia.

18:14
    Z rzutu rożnego długą piłkę na przeciwną stronę boiska posłał Jaros i KAROL BUJAK pięknym strzałem z woleja zdobywa drugą bramkę dla Nowin!

17:35
    Toruniowi chyba bardziej zależy żeby wygrać ten mecz. Nowiny ustawione na swojej połowie czekają.

15:57
    Faul Jóźwickiego i żółta kartka.

15:44
    Groźnie zapowiadała się kontra Torunia ale im bliżej bramki rywala tym bardziej traciła na jakości i zakończyła się niczym.

13:05
    Kaczmarek strzelał zza pola karnego i piłka odbita do nóg bramkarza trafia w słupek!

12:26
    Od połowy boiska sam na bramkę pędził Siarek ale ponownie przegrał pojedynek z Sawiną!